Beauty.sk Beauty.sk

Tvrdí, že zoznamky nefungujú. Lásku si hľadá cez bilbord!
zdroj: Twitter/iamrofe

Tvrdí, že zoznamky nefungujú. Lásku si hľadá cez bilbord!

Dúfa, že mu prinesie vytúžené rande. Muž z mesta Sheffield vo Veľkej Británii si zaplatil bilbord na inzerovanie samého seba. Tvrdí, že zoznamkové aplikácie nefungujú.

Byť single je fajn. Najmä ak si chce človek užívať slobodu a nezávislosť, ale zväčša takýto stav vydrží iba na obmedzený čas. Niekto dlhšie, niekto kratšie. Po dlhšom hľadaní partnera sú už ľudia schopní chytať sa akejkoľvek príležitosti a do vzťahov chcú ísť za každú cenu. Jedni chodia často von - do barov, ďalších zoznamujú kamoši naslepo, iní skúšajú aplikácie od výmyslu sveta. Nedobrovoľne nezadaní sú schopní rôznych zúfalých činov.

30-ročný Mark zašiel pri svojom hľadaní dokonalej partnerky ešte oveľa ďalej. Na rušnej ulici v Manchestri si prenajal bilbord, ktorý potenciálne partnerky vyzýva kontaktovať ho: "Si single? Randi s Markom. Toto môže byť znamenie, na ktoré si čakala." Obrovský reklamný priestor navyše zahŕňa fotografiu Marka, ležiaceho na boku a slogan „jeden muž, jeden billboard, jedna misia.“ 

Mladý Brit si okrem toho vytvoril vlastné internetové stránky, na ktoré bilbord taktiež odkazuje. Stránka DatingMark vtipne poskytuje profil a základné informácie o Markovi. Odhaľuje napríklad, že mladý muž pracuje v oblasti marketingu, takže s tvorbou reklám má bohaté skúsenosti. Nakoľko však inzercia zabrala?

Do reklamného priestoru investoval Mark viac ako 500 eur! No zatiaľ sa zdá, že sa to mužovi bažiacom po láske vyplatilo... Doteraz sa totižto prihlásilo až 2202 ľudí. Nápad vznikol podľa neho v krčme pri rozhovore s kolegom, keď žartoval, že by si mal dať tvár na veľký bilbord, neskôr mu to prišlo ako dobrý nápad: "Vyskúšal som zoznamovacie aplikácie, ale jednoducho pri mne nefungovali, tak som sa rozhodol vyskúšať niečo trochu iné, aby som sa pokúsil vyniknúť.

Celý projekt mal byť hlavne zábavný, ale Mark napriek tomu dúfa, že neskončí sám, zúfalý a porazený. Už teraz však zostal prekvapený, koľko žien na reklamu reagovalo. Tvrdí, že niektorí ho majú za blázna a 500 eur, ktoré na inzerciu použil bolo vyhodených len tak do vzduchu. Mark si myslí, že ak vďaka tomu nájde lásku, bolo to celkom lacné.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio