Beauty.sk Beauty.sk

Najhoršie valentínske darčeky: Zabudni na čokoládu, či tetovanie s menom
zdroj: TASR

Najhoršie valentínske darčeky: Zabudni na čokoládu, či tetovanie s menom

Zlé darčeky už naštrbili nejeden vzťah. Povrchné? Možno, ale povedzme si pravdu, kto by chcel, aby jeho partner míňal kopec peňazí na neželané podarúnky? Odborníci sa preto rozhodli pomôcť: na toto peniaze rozhodne nemíňajte!

Kto plánuje na svoju polovičku zapôsobiť, pozornosť pri výbere darčeka by rozhodne mal venovať nasledujúcim radám. Experti totiž zistili, že klasiky, ako sú čokolády v tvare srdca, veľké plyšáky alebo nedajbože tetovania sú veci, ktoré ľudia rozhodne nechcú na sviatok zamilovaných dostať.

Podľa prieskumu, ktorý sa uskutočnil vo Veľkej Británii na 2-tisícovej vzorke, sa odborníci dozvedeli, že ľudia sa obávajú, čo od svojej polovičky môžu dostať. Za nemilé považujú napríklad aj niektoré druhy prekvapenia. Opýtaní by zostali zahanbení ak by im do práce prišla veľká zásielka kvetov, ale do rozpakov by ich dostalo aj veľké gesto, ako napríklad spievanie serenády.

Nevhodný darček môže mať na vzťah aj trvalé následky. Kým väčšina respondentov uviedla, že by partnerovi nič nepovedali, aby neranili jeho city, jeden z 20-tich ľudí by bol za neželaný dar ochotný sa rozísť.

Zoznam TOP 10 najhorších darčekov:

Chlpaté ružové putá (podľa 50 percent opýtaných)

Tetovanie partnerovho mena (46 percent)

Obrovský plyšový medveď (41 percent)

Karta s venovaním (29 percent)

Veľký balón v tvare srdca (28 percent)

Album milostných piesní (28 percent)

Medailón v tvare srdca (25 percent)

Drahá kytica červených ruží (21 percent)

Obrovský koláč s textom „Milujem ťa“ (20%)

Krabica čokolády v tvare srdca (15 percent)

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio