Beauty.sk Beauty.sk

Návod na dokonalý valentínsky make-up: V jednoduchosti je krása
zdroj: pixabay.com

Návod na dokonalý valentínsky make-up: V jednoduchosti je krása

Či už ste single alebo nie, blíži sa najromantickejší deň v roku a to si žiada i dokonalé líčenie. Chystáte sa na rande, do kina či na romantickú večeru? Poradíme vám, aké líčenie by ste si mali zvoliť.

Ak nestíhate

Hoci vás čaká romantická večera, nestíhate stráviť hodinu novým líčením po práci. Myslite už ráno na to, čo vás čaká a zvoľte si jemný rúž v neutrálnej farbe, zvýraznite si obočie a keď sa budete blížiť k času vášho stretnutia, vyčarujte zo svojho denného líčenia očarujúce večerné! Na oči naneste niekoľko hrubších vrstiev riasenky, tiene na oči, zvýraznite svoje pery sýtým červeným odtieňom a vyrazte!

Keď platí pravidlo čím menej, tým lepšie 

Ak vám je výrazné líčenie cudzie a radšej uprednostňujete líčenie, v ktorom necháte vyzdvihnúť vašu prirodzenú krásu, nepremáhajte sa i keď je Valentín. Vylepšite svoje líčenie neutrálnym rúžom na pery, jemne zvýraznite obočie a na riasy naneste tenkú vrstvu riasenky. Buďte jedinečná a okúzlujúca, dá sa to i s minimálnym make-upom. 

S rúžom vo farbe vína 

Poznáte lepší deň na zmyselný a sexi make-up ako na Valentína? Smelo do toho, zvýraznite svoje pery odvážnym odtieňom, vďaka ktorému budú vaše pery stredobodom pozornosti! A už nič iné nebudete potrebovať, zvyšok líčenia nechajte tak, prípadne len jemne "podčiarknite" ostatné partie, tak, aby pery vynikli. 

Jednofarebné líčenie 

I keď sa Valentín spája predovšetkým s ohnivými červenými alebo jasnými ružovými tónmi, môžete zvoliť menej nápadné, no zároveň stále elegantné líčenie. Vyberte si broskyňovú paletu farieb a dosiahnete tak naozaj nenápadný vzhľad, ktorým však rozhodne upútate nejednu pozornosť. Dôraz môžete dať i na vaše obočie, ktoré po jemnom zvýraznení vyčešte smerom dohora. 

Extravagantné líčenie 

Ak chcete v tento deň vyniknúť a skúsiť niečo nové a zároveň naozaj netradičné líčenie, prípadne chcete pobaviť svojho partnera či okolie, vyskúšajte popustiť uzdu vašej fantázie a vyčarujte si make-up, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Ideálne, ak sa chystáte na valentínsky večierok a ste single! 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio