Beauty.sk Beauty.sk

Horoskop: Váhy zažijú erotické dobrodružstvo, Kozorožcom pôjde v súkromnom živote o všetko
zdroj: TASR

Horoskop: Váhy zažijú erotické dobrodružstvo, Kozorožcom pôjde v súkromnom živote o všetko

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (10.02 - 16.02.2020).

Baran - čo sa týka vašej práce a aj postupu v kariére, tak počas tohto týždňa vám nebeská obloha bude priať. Jediné, čo vám tento pocit spokojnosti a blaha bude narúšať, je to, že v tieto dni to budete mať po finančnej stránke dosť mizerné. Ešteže vám robí radosť vaša rodina a aj v partnerskom spolužití sa cítite príjemne a naplnení láskou a citmi. Počas nadchádzajúceho víkendu sa snažte nemyslieť na nič a sústreďte sa iba na odpočinok a relax.

Býk
- vášmu znameniu tento týždeň nie je čo závidieť, pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. Nielenže budete mať roboty až nad hlavu, ale pri najlepšej vôli a snahe z vašej strany, sa vám ju nebude dariť stíhať včas a úspešne ukončiť. Bude potrebné, aby ste sa obrnili veľkou trpezlivosťou. Tú budete potrebovať aj vo vašom súkromí, pri výmenách názorov s vašimi partnermi. Nezadaní môžu očakávať milostné a erotické dobrodružstvá, ktoré budú vrcholiť počas víkendu.

Blíženci
- začiatok tohto týždňa sa to na pracovisku z vašej strany nebude vyvíjať dobre, ale ak zachováte rozvahu a pokoj, dokážete všetko zvládnuť a v jeho závere budú vaše výsledky viac ako dobre zvládnuté. Pohodu a harmóniu čerpajte doma v kruhu vašej rodiny. Táto oblasť vášho života sa bude niesť na vlne príjemných zážitkov, preto by od vás bolo pekné, ak by ste počas nadchádzajúceho víkendu niečím rovnako pekným vašim blízkym "vrátili" ich snahu spríjemňovať vám všetko, aby ste sa cítili dobre.

Rak
- v pondelok a v utorok vám bude na pracovisku vychádzať všetko mimoriadne dokonale, presne podľa vašich predstáv. V stredu a vo štvrtok to už nebude také dobré, ale počas piatku dokážete vašim nadriadeným odovzdať všetky vaše úlohy úspešne zvládnuté. Ak máte v úmysle vašim partnerom vyznať lásku, tak na túto "činnosť" budete mať mimoriadne prajný štvrtok. Ale aj počas nadchádzajúceho víkendu môžete pokračovať a otvorene sa im vyznávať z vašich citov. Môžete si byť istí, že to ocenia.

Lev - tento týždeň budete mať v zamestnaní všetko pod kontrolou a budete zvládať všetky vaše povinnosti bez problémov. Iba pre vás Levov, ktorí chcete dosahovať iba tie najvyššie méty, to bude až príliš pracovne kľudný týždeň. Aspoň vám ostane viac času, ale aj energie na spoločné akcie s vašou rodinou, ktorá už dlhšiu dobu postráda vašu spoločnosť pre vaše pracovné vyťaženie. Aj nadchádzajúci víkend by ste si mali pre všetkých vašich najbližších rezervovať. Urobíte im tým veľkú radosť.

Panna
- pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu začiatok tohto pracovného týždňa nebude príliš dobrý. Ale kto iný by si dokázal poradiť so všetkými problémami a prekážkami, ak nie vy? Preto v piatok budete medzi prvými, kto vašim nadriadeným odovzdá všetky úlohy bezchybne spracované. Vo vašom osobnom a rodinnom živote, sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Táto oblasť vášho života bude bezproblémová.

Váhy
- pripravte sa hlavne psychicky na pracovné prekážky, ktoré budete musieť počas tohoto týždňa riešiť. A k tomu budete zavalení povinnosťami, ktoré sa nebudú dať ani pri najlepšej vôli stihnúť všetky na čas vybaviť. Aby toho nebolo málo, tak ani vo vašom osobnom živote a hlavne v partnerskom spolužití to nepôjde tak ako by ste si priali. Očakávajte nedorozumenia, ostré výmeny názorov a dusnú atmosféru. Nezadaní, majú šancu zažiť erotické dobrodružstvá, ale obozretne si vyberajte, s kým ich budete prežívať.

Škorpión
- na vašom pracovisku sa budú počas tohto týždňa diať zmeny a nie všetky budú príjemné. No napriek nim, vy budete neohrozene pokračovať vo skvelých pracovných výkonoch a v budovaní si vašej kariéry za predpokladu, že nepodľahnete nepríjemnej atmosfére, ktorá bude všade okolo vás. Oporu, elán a energiu môžete čerpať z vašej rodiny a partnerov, ktorí stoja pri vás a podporujú vás vo všetkom. Počas víkendu sa snažte všetok čas tráviť iba s nimi.

Strelec - ak očakávate, že sa vám bude počas tohto týždňa pracovne dariť tak, ako počas minulého, tak sa mýlite. Očakávajte úplný opak. Budete mať problémov až nad hlavu, takže vaše povinnosti budete zvládať len tak-tak. Naopak, v osobnom živote, v láske a citoch vám bude počas týchto dní nebeská obloha naklonená. Preto by ste si mali aj plány na nadchádzajúci víkend podľa toho prispôsobiť. Vaši partneri určite nebudú proti.

Kozorožec
- ak budete počas tohto týždňa zvažovať novú pracovnú ponuku s chladnou hlavou, dokážete si vytvoriť také podmienky, ktoré vám dlhodobo zaručia nielen úspech, ale dobré finančné ohodnotenie. Tí, ktorí uvažujete o začatí podnikania, máte na to výborné podmienky. O to viac si dávajte pozor vo vašom partnerskom spolužití, pretože ak si nebudete dávať pozor na to čo poviete a urobíte, tak počas týchto dní môžete prísť o všetko v tejto oblasti vášho života.

Vodnár
- pripravte sa na to, že počas tohoto týždňa budete prácou zavalení až nad hlavu. A koľko práce, toľko problémov budete musieť súbežne riešiť. Preto sa snažte zachovať si pokoj a rozvahu. Iba tak to všetko dokáže úspešne zvládnuť. Našťastie v partnerstve, v rodinných záležitostiach sa nebudú diať žiadne nepríjemnosti,ktoré by si vyžadovali vašu osobnú angažovanosť. Počas víkendu sa snažte nemyslieť na nič. Vypnite, iba odpočívajte a relaxujte.

Ryby
- aj tento týždeň to budete mať na pracovisku rovnaké, ako počas minulého. Problémy a prekážky kam sa len pozriete a k tomu sa pridá ešte aj závisť niektorých vašich spolupracovníkov, ktorou vám budú sťažovať už aj tak dosť nepríjemnú atmosféru. Ešte že sa máte o koho oprieť vo vašom súkromí. Sú to vaši partneri, ktorí sa vám snažia byť nápomocní a hneď poruke ak to budete potrebovať. Oni sú počas týchto dní vašou jedinou istotou.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio