Beauty.sk Beauty.sk

4 znamenia, pre ktoré je sex vždy na prvom mieste: Majte sa pred nimi na pozore!
zdroj: pixabay.com

4 znamenia, pre ktoré je sex vždy na prvom mieste: Majte sa pred nimi na pozore!

Bez sexu si nevedia predstaviť svoj život! Je pre nich dôležitý pre zachovanie zdravej rovnováhy a s obľubou ho majú kedykoľvek a kdekoľvek. Nájdete sa medzi nimi i vy?

Vodnár

Znamenie, ktoré si prišlo "na svoje" najmä v polovici 60. rokov, kedy bolo populárne hnutie Hippies. Pre Vodnárov to bol čas, kedy si rozhodne užívali. Nevedia si pomôcť, ale sex je pre nich dôležitý ako potrava, ak nie ešte viac. Chcú ho stále a všade! A navyše, veľmi dobre vedia, čo robia. Milujú nekonečne dlhé predohry, radi experimentujú a skúšajú neustále niečo nové. 

Býk

Býci sú skutočné zvieratá! Sú draví a dokážu sa milovať dlhé hodiny bez prestávky. Akonáhle sa v posteli dostanú do nálady, začnú fantazírovať a musia rýchlo konať. Inak by sa rozhnevali alebo zbláznili, a to nikto nechce. Ak máte v pláne zviesť nejakého Býka, pripravte sa na najlepší sex vo svojom živote, ktorý rozhodne nebudete ľutovať. 

Váhy

Navonok veľmi pokojné znamenie, pôsobiace dojmom, že len tak niečo ich nedostane. Ale v momente, čo pomyslia na sex, nebodaj i dostanú na neho chuť, strácajú všetky zábrany. Odstránia všetko a všetkých, kto sa im dostane do cesty a je jedno či je noc, deň, či sú na ulici alebo v aute. Nevyberú si, a to z nich robí znamenie, ktoré má štatisticky najviac sexu za rok. 

Kozorožec

Zvyčajne sú Kozorožci v živote veľmi otvorení a radi dopredu plánujú. Všetko musí ísť tak, ako si naplánovali. Nie sú veľmi spontánni, teda až do chvíle pokiaľ ide o sex. Kozorožci prelomia všetky ľady, zmenia zaužívané stereotypy a poskytnú vám nezabudnuteľný zážitok. Hľadáte nezáväzný vzťah, prípadne "kamaráta s výhodami"? Ste na správnom mieste, Kozorožec vám ochotne poskytne oboje a nepohrdne ani príležitosti, okoreniť sex niekým ďalším či pomôckami od výmyslu sveta. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio