Beauty.sk Beauty.sk

Nevestám plní sny: Vizážistka ohromuje dychberúcimi premenami
zdroj: Instagram/arber_bytyqi_mua

Nevestám plní sny: Vizážistka ohromuje dychberúcimi premenami

Vďaka nej sa cítia vo svoj deň D ako kráľovné. Jej ohromujúce premeny s úžasom sledujú na sociálnej sieti státisíce fanúšikov. Aj takto môžu vo svoj svadobný deň vyzerať nevesty!

Ak existuje deň, kedy chce každá ženy vyzerať tip-top, je to práve ten svadobný! Vizážistka Arber Bytyqi k tomu dopomohla už mnohým nevestám. Svoju výnimočnú prácu zdieľa na sociálnej sieti, kde si vďaka transformáciám získala veľký počet fanúšičiek.

Dokáže si poradiť so všetkým! Akné, fľaky ani kruhy pod očami pre ňu nie je problém zakryť. Ako povedala pre portál BoredPanda, dáva dôraz na požiadavky zákazníčok: „Pýtam sa svojich klientok, či majú nejaké konkrétne požiadavky. Napríklad, či chcú prirodzený alebo dramatický vzhľad. Potom ich požiadam, aby mi ukázali šaty, ktoré si oblečú," vysvetľuje totiž, že štýl oblečenia s celkovou vizážou úzko súvisí. Až nakoniec analyzuje rysy klientkinej tváre.

Arber nazýva make-up šperkom tváre. Podľa nej sa netreba báť experimentovať so štýlmi, modelovaním, ani s farbami. Koniec koncov úspešná vizážistka má pravdu. Líčidlá sa predsa dajú kedykoľvek zmyť.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio