Beauty.sk Beauty.sk

Dekolt hodný závsti. Krásne vnady vďaka maske na prsia!
zdroj: SAMphoto

Dekolt hodný závsti. Krásne vnady vďaka maske na prsia!

Nielen pre milovníčky skrášľovacích procedúr. Masky a peelingy sa stali populárnym spôsobom každodennej starostlivosti o pleť. Pečovať by sme pritom mali jednak o tvár, no rovnako tak i o telo. Odborníci však upozorňujú na to, že niektoré časti časti tela tak trochu opomíname.

Špeciálnu starostlivosť vyžadujú napríklad intímne partie. V oblasti dennej dámskej kozmetiky sme si už zvykli na špecializované mydlá, ktoré sú obsahom vhodnejšie na jemné prostredie ženských genitálii. Počuli ste ale už o maske na prsia? Tie totiž rozhodne patria medzi najcitlivejšie časti tela a ako prvé vykazujú známky starnutia.

Citlivá a jemná pokožka dekoltu má sklon rýchlejšie sa vysušiť, no paradoxne je táto oblasť rovnako plná mazových žliaz, a preto je náchylná k tvorbe vyrážok. K tomu neprispieva ani používanie parfémov priamo na kožu, pretože pleť dráždia a zároveň vysušujú. Maska má pomôcť pokožku vyhladiť, vyčistiť a vyživiť, čím zabráni tvorbe akné, odstráni nečistoty a ochráni pred jemnými vráskami.

Na internete nájdete množstvo výrobcov ponúkajúcich podobný produkt. Dokonca sa líšia svojou aplikácie, respektíve konzistenciou. Kým jedni sú krémové, iné značky ponúkajú aj textilné. Stačí si len vybrať.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio