Beauty.sk Beauty.sk

Pikantné zábery slovenského lekára vyrážajú dych. Tento fešák ordinuje na gynekológii!
zdroj: Instagram/fero.janicek

Pikantné zábery slovenského lekára vyrážajú dych. Tento fešák ordinuje na gynekológii!

Ženy na ňom môžu nechať oči, muži len tíško závidia. Netradičný slovenský gynekológ František Janíček má záľubu v modelingu a svojim vypracovaným telom sa rád pochváli na sociálnych sieťach. Nechali by ste sa od neho vyšetriť?

Je pekelne sexi! Mladý Slovák je spojením skutočne nevšednej kombinácie - živí sa ako lekár, zatiaľ čo vo voľnom čase sa venuje modelingu. Ako uviedol portál Dobré noviny, príťažlivého gynekológa baví práve diametrálny rozdiel medzi jeho povolaním a hobby: „Najprv som vyštudoval medicínu a neskôr som sa v rámci nudy skontaktoval s jedným fotografom, a už to išlo samo,“ upresnil sexi lekár. Jeho profesia ho aj naďalej baví a napĺňa, zmeniť ju neplánuje.

Idol žien s prenikavým pohľadom je už na trému svojich pacientiek zvyknutý a hustú atmosféru v ambulancii sa snaží ihneď uvoľniť. V ordinácii to však vždy zostáva na profesionálnej úrovni, flirt neprichádza do úvahy. Ako prezradil, niektoré pacientky sa mu zdôveria aj viac, ako je potrebné, priveľmi odvážna ale nebola zatiaľ žiadna: „Aj keď som sa niektorej žene páčil, povedala to len sestričke,“ dodal.

Ako sám tvrdí, modeling je len chvíľková záležitosť, a preto fotí iba v rámci voľného času, počas víkendov. Kvôli foteniu často cestuje, najradšej po Európe. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Fun rádio