Beauty.sk Beauty.sk

Valentínska príručka: Ako prežiť sviatok zamilovaných single
zdroj: Instagram/luxeladyofficial

Valentínska príručka: Ako prežiť sviatok zamilovaných single

Mašle, srdiečka, čokoládky, balóny, kvety, tretky a čačky. Príchod oslavy lásky kričí z každého rohu. Pre ženy, ktoré sú single býva tento deň viac náročný. Marketing dňa svätého Valentína totiž slobodné ženy núti o sebe pochybovať. Sviatok zamilovaných sa pritom dá užívať aj osamote. Tu je náš návod!

Láska sa nevyhnutne nemanifestuje veľkými darmi či gestami. Stačí sa len zamyslieť nad tým, koľko valentínskych darčekov aj skutočne padlo na úrodnú pôdu. Je síce pekné, že na teba niekto myslel ale, našťastie, čím sme staršie a múdrejšie, uvedomujeme si, že to vlastne skutočne nepotrebujeme. Jedna zo štyroch žien si na 14. februára dokonca kúpi darček sama, hovorí o tom nedávna britská štúdia. A presne taký pocit nezávislosti je nesmierne oslobodzujúci.

Je jedno, či patríš k tým, ktoré smútia a túžia po láske, alebo skôr jedna z osvietených. Tento deň si totiž môžeš vďaka našej príručke užiť za akýchkoľvek okolností. Single a na "pána."

Ráno

Vstávanie do nového pracovného dňa môže predsa len byť o čosi príjemnejšie. Nabuď sa hneď z rána tým, že sa pár minút povenuješ iba sebe, vypni nechaj sa unášať ranným orgazmom. Chvíľu si ešte polež a vychnutnaj si doznievanie tohto slastného pocitu. Veď prečo si nespríjemniť zobúdzanie a štart dňa aj v tento deň? Oslavuje sa láska! 

V práci

Je jasné, že večerný program bude témou dňa a zrejme sa tomu nevyhneš ani ty. V každom prípade sa usmievaj a buď v pohode. Spravíš si predsa čas pre seba, a to veru nikdy nie je zle využitý čas. Určite sa nevyhováraj ani neospravedlňuj svoje plány, či už to bude čas strávený na zoznamke alebo sledovanie tvojich bývalých na sociálnych sieťach.

Poobede

Je čas kúpiť si darček. Keďže je už ten Valentín tak najlepšie sexi pomôcku. Môže to byť napríklad krásne čipkované prádlo, ale tie odvážnejšie pokojne siahnite po sexuálnej hračke. Tie ťa učia, čo sa ti pri sexe páči, a to je pre zdravý milostný život nesmierne dôležité. Obchody s erotickými produktami sú v tomto období pripravené na zvýšený záujem a rozhodne je z čoho vyberať. Rovnaké to je pokiaľ ide o spodnú bielizeň.

Doma

Keď už sme ťa naladili je možné, že ti v hlavne skrsne myšlienka na last minute valentínske rande. Tomuto sa ale treba vyhnúť. Rýchle online hľadanie schôdzky na vyplnenie programu nič nerieši a tlak z prvej schôdzky je dosť veľký aj bez toho, aby sa odohrávala na sviatok lásky. Navyše v prípade, že zúfalo hľadáš niekoho, len aby si nezostala doma, môžeš mať tendenciu znižovať očakávania a štandardy, a to nechce nikto. 

Zostať doma, okrem toho nie je žiadny prúser, keď prirátame fakt, že všade bude hlava na hlave. To veru s romantikou nemá nič spoločné.

Večer

Či už skončíš s priateľmi na drink, alebo zostaneš doma, neopúšťaj sa! Je to deň, ako každý iný. Choď na nákup a sprav si niečo dobré. Je piatok, môžeš si dopriať, zober si aj nejaké víno a nezabúdaj tiež, že život s čokoládou je hneď o čosi krajší.

Večera, kúpeľ a film znie ako ideálny program nielen pre single ľudí. Pozor na priveľa alkoholu, ktorý by mohol priniesť pár blbých nápadov. Napríklad volať ex-frajerovi.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio