Beauty.sk Beauty.sk

Toto má byť detská izba? Kim Kardashian ukázala, kde sa hrajú jej deti
zdroj: Instagram/kimkardashian

Toto má byť detská izba? Kim Kardashian ukázala, kde sa hrajú jej deti

Detské izby pripomínajúce skôr hračkárstvo. Toto je realita aj slovenských domácností, pričom prebytok hračiek si rodičia uvedomujú, ale napriek tomu svojim deťom doprajú čo všetko, čo im vidia na očiach. Na úplne iný level to dotiahla známa celebritná matka Kim Kardashian. Takto vyzerá izbička na hranie pre deti u nej doma.

Odhalila viac zo svojho súkromia. Reality šou hviezda Kim Kardashian na Instagram natočila video z hračkárskej izby svojich detí. Ľudia zostali vo vytržení, také niečo ešte zrejme nevideli! V miestosti totiž nechýba pódium s hudobnými nástrojmi, projektor na kino, šmykľavka, ba i detský obchod.

Ako Kim vo videu povedala, ľudia sú prekvapení z toho, v akom minimalistickom štýle je domov jej rodiny zariadený. To však neplatí pre miestnosť na hranie, ktorú preto pani Westová ukázala. Len kvetinové vankúše Takashi Murakami, ktoré vidieť na zázname majú hodnotu medzi 600 až 6000 dolárov, postavička od spoločnosti Kaws Companion stojí dokonca až 6000 dolárov.

Suma celej vily Westovcov je odhadovaná na 60 miliónov dolárov. Najslávnejšia sestra z klanu Kardashianiek povedala pre Architectural Digest, že pred tým, ako spoznala svojho manžela, speváka Kanye Westa nevedela o nábytku vôbec nič. Práve on sa na ich bývaní do veľkej miery podpísal.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio