Beauty.sk Beauty.sk

Osamelý milionár hľadá spriaznenú dušu, má to ale háčik... Toto sú jeho požiadavky!
zdroj: Twitter/Andy_Scott_REL

Osamelý milionár hľadá spriaznenú dušu, má to ale háčik... Toto sú jeho požiadavky!

Po rokoch makania a driny sa chce usadiť. Milionár, ktorého majetok predstavuje približne 25 miliónov libier (30 miliónov eur) sa chce oženiť. S kandidátkami mať problém asi nebude, budúca nevesta však musí zapadnúť do biznismenovho životného štýlu. Takéto sú jeho požiadavky!

Zabezpečil sa, a teraz už túži po rodine. Britský boháč Andy Scott chce nájsť ženu svojho života, no vie že nájsť si rovnocenného partnera bude náročné. Milionár chce totiž v lete plachtiť, kedy mu zíde na um, zimu najradšej trávi v Alpách na lyžovačke. Je v tom ale háčik. Andy hľadá partnerku, ktorá bude finančne nezávislá, a výlety si bude vedieť zaplatiť z vlastného vrecka.

Zdá sa, že 41-ročný podnikateľ svoju polovičku nemieni rozmaznávať hneď od začiatku: "Nechcem niekoho hneď od začiatku vzťahu finančne podporovať, aby prestal pracovať, pretože to mení dynamiku a rovnocennosť vo vzťahu - a nie k lepšiemu," uviedol pre The Sun. Pri jeho majetku nečudo, že sa rozhodol nastaviť jasné podmienky. Pre lovkyne boháčov sú lákadlom viaceré vily v Londýne a v južnej oblasti Francúzska, Rolls Royce, jachta aj lietadlo.

Bohatstvo priniesla 41-ročnému mužovi z Portsmouthu investičná spoločnosť, ktorej je majiteľom i zakladateľom. Svoj prvý milión zarobil už vo svojich 26-tich rokoch, no neskôr oň kvôli hospodárskej kríze prišiel. Ako sám tvrdí, doteraz bol ženatý s budovaním úspechu, po hypnoterapii si uvedomil, že peniaze ho už natoľko nezaujímajú.

V minulosti jeho srdce získala speváčka z kapely Atomic Kitten - 38-ročná Liz McClarnon. Tá však životnému štýlu milionára nevyhovovala. Dobrodruhovi prekážalo, že má strach z lietania.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio