Beauty.sk Beauty.sk

Disney prichádza s radou svadobných šiat. Róby (ako) z rozprávky!
zdroj: Instagram/explore/tags/disneyweddingdress

Disney prichádza s radou svadobných šiat. Róby (ako) z rozprávky!

Svadba ako pre pravú princeznú už nemusí byť iba snom. Rozprávkový gigant, spoločnosť Disney sa vrhla do spolupráce so svadobným salónom The Allure Bridal a spoločnými silami vytvorili kolekciu šiat inšpirovaných známymi princeznami.

Kolekcia je zameraná na obľubené rozprávky, pričom zahŕňa róby s motívmi postavičiek Krásky (Kráska a zviera), Ariel (Malá morská víla), Tiany (Princezná a žaba), Rapunzel (Na vlásku), Snehulienky, Šípkovej Ruženky a Popolušky. Každé zo šiat sú ušité v rôzdielnych strihoch a prevedeniach. Tvorcovia použili čipku, tyl, organzu i šifón„Náš dizajnérsky tím neúnavne pracoval na každej z týchto neuveriteľných rób, pretože každé jedny šaty majú zložité detaily," povedal pre The Sun generálny riaditeľ salónu The Allure Bridal, Kelly Crum. Šaty sú podľa neho inšpirované najmä nadčasovými prvkami zbožňovaných postavičiek.

Kolekciu predstavia na newyorskom týždni módy, ktorý sa bude konať v apríli. Záujemci budú môcť šaty zakúpiť krátko po tom, vo vybraných amerických butikoch. Cena šiat sa má pohybovať od 1200 (1100 eur) po 2500  dolárov (2300 eur), no takmer polovica (sedem zo 16-tich) šiat bude súčasťou Disney Fairy Tale Weddings Platinum Collection dostupných iba v Kleinfeld Bridal v New Yorku a Toronte, ktorých hodnota je vyčíslená na 7664 libier (9200 eur).

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Fun rádio