Beauty.sk Beauty.sk

Verili by ste? Takto sa zmenili hviezdy seriálu Priatelia po viac ako 25 rokoch!
zdroj: instagram.com/_schwim_

Verili by ste? Takto sa zmenili hviezdy seriálu Priatelia po viac ako 25 rokoch!

Jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov z konca 90. rokov 20. storočia, v minulom roku oslávil 25 rokov od svojej existencie. Priatelia sa stali jedným z najpopulárnejších seriálov všetkých čias. Príbeh je založený na životoch partie šiestich priateľov, ktorých priateľstvo vydržalo až do dnešných čias. A ako sa seriáloví herci zmenili?

Jennifer Aniston alias Rachel Green

Hoci sa na sociálnu sieť instagram prihlásila len nedávno, Jennifer presne vie, ako to na instagrame chodí! Zverejnila záber so svojím verným vlasovým štylistom, ktorý sa o jej vlasy stará už od čias Priateľov. Je zodpovedný i za povestný kultový účes "podľa Rachel". Napriek tomu, že len pred pár dňami oslávila svoje 51.narodeniny, takmer vôbec sa nezmenila a vyzerá rovnako dobre ako Rachel Greenová. 

Po tom, ako sa herečka prihlásila na spomínanú sociálnu sieť, získala rekord za "najrýchlejší" účet, pretože už za niekoľko minút získala 1 milión fanúšikov. Aktuálne Jennifer sleduje niečo vyše 28 miliónov ľudí a svoj účet spája predovšetkým so seriálom Priatelia. Je evidentné, že dobrými priateľmi zostali i po toľkých rokoch. 

Matthew Perry alias Chandler Bing

Svojich fanúšikov určite potešil, keď sa len pred pár dňami na instagram pripojil i Matthew Perry alias Chandler Bing. Za jediný deň získal viac ako štyri milióny sledovateľov a s radosťou ho uvítali i jeho herecké kolegyne, Jennifer Aniston a Lisa Kudrow, ktorá stvárnila uletenú Phoebe Buffay. A ako sa zmenil vždy milý a vtipný Chandler? Jednoznačne "vyzrel" do krásy a šarmu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy birthday, Jenny!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Matthew Perry (@mattyperry4),

zdroj: instagram.com/mattyperry4

David Schwimmer alias Ros Geller

David Schwimmer po tom, čo sa do instagramového sveta prihlásila i Jennifer Aniston, zdieľal na jej počesť, dve postavičky z lega, ktoré sedia v ich obľúbenej seriálovej kaviarni Central Perk’s a majú predstavovať jeho, ako Rosa Gellera a druhou postavičkou má byť Jennifer ako Rachel Greenová. David sa ani po toľkých rokoch nezmenil, stále si zachoval svoju čiernu hrivu, zmenil strih vlasov a na tvári mu pribudlo pár vrások. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hi Jen! x

Príspevok, ktorý zdieľa David Schwimmer (@_schwim_),

zdroj: instagram.com/_schwim_

Lisa Kudrow alias Phoebe Buffay

Z bláznivej blondínky je dnes autorka kníh, stand-upistka a popri tom všetkom sa stále venuje dabingu a herectvu. Lisa Kudrow, ktorá v seriáli stvárnila Phoebe je rovnako, ako i jej hereckí kolegovia nezmenená a pravidelne zverejňuje fotografie, na ktorých sú i ostatní herci z Priateľov. Vďaka seriálu spoznala ozajstných priateľov na celý život. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Halfway there... #girlsnight #?

Príspevok, ktorý zdieľa Lisa Kudrow (@lisakudrow),

zdroj: instagram.com/lisakudrow

Matt Leblanc alias Joey Tribbiani

Vždy s dobrou náladou, úsmevom na tvári a s otázkou ,,Ako sa máš?", to je Matt LeBlanc, ktorý stvárnil postavu Joeyho Tribbianiho. Matt, okrem toho, že už nemá svoje tmavé vlasy, ktorými v seriáli ohuroval všetky ženy, svoju charizmu a šarm si jednoznačne zachoval!

Courteney Cox alias Monica Geller

zdroj: instagram.com/courteneycoxofficial

Slávna Monica Geller ako seriálová sestra Rosa, sa na fotografiách, ktoré pravidelne zvereňuje na svojom instagramovom profile výrazne nezmenila, za čo vraj vďačí niekoľkým plastikám, ktoré v minulosti podstúpila a ktoré dnes ľutuje. Napriek tomu, pre nás je to stále tá istá nezmenená Monica, ktorá bola jednou zo šiestich obľúbených postáv tohto kultového seriálu, ktorý si právom zamiloval celý svet. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A rare night and I love it.

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial),

zdroj: instagram.com/courteneycoxofficial

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio