Beauty.sk Beauty.sk

Toto nikto nečakal: Tehotenským bruškom sa pochválila ďalšia známa Slovenka!
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Toto nikto nečakal: Tehotenským bruškom sa pochválila ďalšia známa Slovenka!

Baby boom pokračuje! Tehotenstvo priznala ďalšia obľúbená slovenská diva, no kým u väčšiny ostatných budúcich celebritných mamičiek sa na ich priznanie už takpovediac čakalo, od známej speváčky tento krok nikto nečakal.

O poriadny šok sa tentoraz postarala speváčka Katarína Knechtová (38). Tá sa o radostnú novinu podelila prostredníctvom svojho instagramového profilu, kde zverejnila záber s rastúcim tehotenským bruškom. 

Doširoka sa usmievajúca speváčka vyzerá na snímke veľmi spokojne a z prírastku do rodiny sa zrejme veľmi teší. Fotografiu okomentovala jednoducho slovami "takí sme". Bude tak po Dominike Cibulkovej, Ivane Gáboríkovej, Monike Bagárovej, Andrei Šprochovej a Erike Judínyiovej ďalšou celebritnou mamičkou, ktorá svojho potomka privedie na svet v roku 2020.

Otec dieťatka je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva. Speváčka bola naposledy spájaná s mladým súťažiacim zo Superstar, s 20-ročným Petrom Borkovcom. Ich vzťah však dlho nevydržal a v poslednom období sa po boku Katky žiaden nový muž neobjavoval. Všetko tak nasvedčovalo tomu, že je 38-ročná kráska slobodná.

K
ataríne Knechtovej sa v láske doteraz nedarilo tak, ako si to predstavovala. V minulosti tiež priznala, že po dieťatku túži, no začína sa zmierovať s myšlienkou, že jej to nie je súdené: „Samozrejme, stále je to ešte otvorené, no už sa zmierujem s myšlienkou, že to možno nevyjde. Žijem naozaj špecifický život a máloktorý muž vie s týmto držať krok a rešpektovať to,“ povedala Katarína pre týždenník Život takmer pred dvomi rokmi. Priznala tiež, že si prešla obdobím, kedy po dieťatku veľmi túžila: „Keby ste sa ma to opýtali minulý rok, tak by som možno s plačom odišla z miestnosti, lebo by som o tom nechcela rozprávať,“ priznala v rozhovore speváčka.

Zdá sa, že speváčke sa nakoniec podarilo prekonať všetky prekážky a vytúženého potomka sa nakoniec dočká. Srdečne gratulujeme!

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tehotenstvo

Pozri viac

Fun rádio