Beauty.sk Beauty.sk

Katarína Knechtová si falošným tehotenstvom zo všetkých poriadne vystrelila. Teraz čelí veľkej kritike
zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial

Katarína Knechtová si falošným tehotenstvom zo všetkých poriadne vystrelila. Teraz čelí veľkej kritike

Média obleteli rýchlosťou blesku správy o tom, že obľúbená slovenská speváčka Katarína Knechtová je tehotná. Na svoj instagramový profil totižto pridala fotografiu vytŕčajúceho bruška, pre ktoré ju označili za tehotnú. Opak je však pravdou.

Sympatická Prešovčanka označila fotografiu veľavravným hashtagom "takí sme" a situáciu ďalej nijak nekomentovala. Fanúšikovia a dokonca i jej kolegovia zo šoubiznisu jej preto pod fotografiou začali hromadne gratulovať. Informácia o tom, že speváčka skutočne nosí pod srdcom dieťa však stále nebola potvrdená.

Až na druhý deň sa 38-ročná speváčka rozhodla uviesť veci na pravú mieru: "Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo," popísala atmosféru posledných hodín. Ako priznala, dieťatko nečaká a podľa nej si média situáciu jednoducho neoverili, čo ale niektorí odmietajú a tvrdia, že Knechtová spolu s manažérkou tehotenstvo nepoprela.

Výsledkom celého cirkusu okolo fingovaného tehotenstva je promo albumu. Reklama interpretke vyšla zrejme nad očakávania, reakcie ohľadom spôsobu už také lichotivé nie sú: "Od ženy vášho veku a skúsenosti by som takúto hlúposť nečakala. Niektoré by takúto reálnu fotku radi mali a nedarí sa im, a vy sa tu s tým zahrávate. To ste mohli tušiť, že drvivá väčšina to pochopí tak, ako sa to aj pochopilo," napísala jedna z fanúšičiek. V podobnom duchu sa nesú aj ďalšie príspevky, Knechtovej vyčítajú tiež, že urazila všetkých, ktorí jej radostnú novinu úprimne priali.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio