Beauty.sk Beauty.sk

Pred manželom sa nevyzliekla už 6 rokov. Bojí sa, že zostane znechutený
zdroj: Instagram/houseofhoods_

Pred manželom sa nevyzliekla už 6 rokov. Bojí sa, že zostane znechutený

Otvára tému, s ktorou väčšina žien po pôrode vedie tichý boj. Štvornásobná mamička Jessica Hood priznala, že od jej prvého tehotenstva sa pred manželom neukázala nahá. Jej postava totiž zostala po deťoch poznačená a to Austrálčanku desí natoľko, že svojmu strachu prispôsobila i sexuálny život.

V úprimnej spovedi priznáva, že manžel ju bez oblečenia nevidel už dlhých šesť rokov. Napriek tomu robí pokroky. Priznáva že prijíma svoje telo stále viac a viac každý deň, no stále jej robí vrásky reakcia manžela, keď zbadá jej telo. Popísala pocity, s ktorými sa po tom, čo privedie na svet život vyrovnáva nejedna žena: „Nie som už to dievča, ktorým som bývala, keď sme sa prvýkrát stretli. V skutočnosti už nie som dievča, som žena. Žena, ktorá stratila samú seba, keď sa stala matkou. Svoju identitu. Svoju iskru."

Svoj vnútorný boj zvádza napriek tomu, že jej manžel stojí vo všetkom za ňou, podporuje ju a povzbudzuje. U inokedy sebavedomej Jessicy sa však obavy tvoria naďalej. Vie, že ho tým zraňuje, pretože tvrdí, že mu to je jedno... Ale čo ak tomu tak nebude, keď ju uvidí?

Strach a zraniteľnosť jej komplikujú pre niekoho bežné záležitosti. Sex môžu mať napríklad manželia iba po tme. Také sú od prvého tehotenstva požiadavky mladej mamičky. Ak sa však naskytne príležitosť cez deň, šaty zostávajú oblečené. „Nikdy sa spoločne nesprchujeme. Nikdy sa pred ním neobliekam. Ani pred ním nikdy neplávam," zdôverila sa na sociálnej sieti. Rodáčku z Austrálie dokonca znepokojuje, keď sa manžel dotkne jej brucha.

Mamička štyroch detí priznala, že si podobnú situáciu nikdy nevedela predstaviť. Nečakala, že by fyzické zmeny odkedy sa stala matkou mohli natoľko naštrbiť jej psychiku. Od roku 2018 sa so svojimi pocitmi delí na sociálnych sieťach, za ten čas si vytvorila vernú fanúšikovskú základňu - mamičky, ktoré sa s ňou stotožňujú a rozumejú jej. Jessica im takýmto spôsobom hovorí, že v tom nie sú samé.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio