Beauty.sk Beauty.sk

Horoskop: Kozorožcov zastihne psychická nepohoda, Váhy čaká priazeň vesmíru
zdroj: TASR

Horoskop: Kozorožcov zastihne psychická nepohoda, Váhy čaká priazeň vesmíru

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (24.02 - 01.03.2020).

Baran - tieto dni vás na pracovisku zastihnú v dokonalej mentálnej, ale aj fyzickej kondícii. Budete si vedieť poradiť s každým problémom či prekážkou, ktoré by vám mali brániť dosiahnuť vaše stanovené ciele a plány. Vašou energiou v dobrom slova zmysle nabudíte aj vašich spolupracovníkov. V súkromí, sa budete tiež chcieť ukázať ako vodcovský tip. No dávajte trochu pozor na to, aby ste to nepreháňali, pretože aj prílišná aktivita aj keď je myslená dobre nemusí byť každému po vôli. Ale na druhej strane vaši partneri nebudú určite namietať ak v súkromí vašich spálni im predvediete vašu dominanciu.

Býk
- aj tento pracovný týždeň budete môcť priradiť k tým, ktoré si po jeho uplynutí nebudete mať dôvod pamätať. V zamestnaní sa okrem bežných pracovných povinností nebudete musieť zaoberať žiadnymi špeciálnymi záležitosťami, ktoré by si od vás vyžadovali zvýšenú pozornosť a nasadenie. V tieto dni budete v osobnom živote už od pondelka pociťovať potrebu dokazovať si, že ste pre opačné pohlavie stále zaujímaví, čo môže viesť k tomu, že sa budete na verejnosti správať vyzývavo. Dávajte si pozor na to, aby ste to neprehnali, pretože by sa to vašim partnerom minimálne nemuselo páčiť.

Blíženci
- máte dobrú a jasnú predstavu, ako si vaše tohto týždňové pracovné záležitosti rozložiť, aby ste ich dokázali zvládnuť bez problémov. Tak sa ich držte a nedajte sa ovplyvňovať nikým z vašich spolupracovníkov. Majú síce dobré nápady, ale iba by ste stratili čas pri ich zrovnávaní s tými vašimi, ktoré sú viac menej rovnaké, ak nie lepšie. Vaše rodinné, či partnerské záležitosti si počas týchto dní nebudú vyžadovať vašu zvýšenú osobnú angažovanosť, takže vám ostane dostatok času aj na vaše osobné záujmy a koníčky.

Rak
- v tieto dni sa budete cítiť naozaj príjemne a uvoľnene a túto dobrú náladu budete šíriť okolo vás. No všetko s mierou. Je tu totiž možnosť, že by ste sa nemuseli dostatočne sústrediť na vaše pracovné povinnosti, čo by mohlo mať negatívny dopad na vaše celkové výsledky a samozrejme aj ohodnotenie, a to by bola škoda, pretože v druhej polovici týždňa sa vám bude v zamestnaní dariť. Vašu pohodu si prenesiete aj do vášho súkromia, takže aj doma v kruhu rodiny si budete môcť užívať pohodu a veľa zábavy. Čo tak preto na víkend pozvať priateľov a spoločne niečo podniknúť?

Lev - máte pred sebou dni, počas ktorých môžete v rámci vašich pracovných aktivít pokračovať v začatých rokovaniach s obchodnými partnermi. No nič sa nestane, ak najskôr vyriešite jeden bod a až potom otvoríte druhý, pretože z vašej strany budú tendencie venovať sa viacerým záležitostiam naraz, a to by sa mohlo u niektorých zainteresovaných stretnúť s nevôľou. Od piatku máte nebeskú oblohu mimoriadne naklonenú na vašu stranu v oblasti rodinných záležitostí. Preto by bolo dobré ak by ste si počas víkendu naplánovali všetky aktivity spoločne s vašimi blízkymi.

Panna
- ako vždy, tak aj tento týždeň máte presne naplánované všetky vaše pracovné povinnosti tak, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Riaďte sa podľa nich, i keď zo strany vašich spolupracovníkov budú návrhy na ich riešenie trochu iné. V súkromí, v partnerských, ako aj rodinných záležitostiach počas týchto dní nebude nič , čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť, takže sa budete môcť aspoň počas nadchádzajúceho víkendu venovať vašim osobným záujmom, alebo koníčkom.

Váhy
- máte pred sebou týždeň, ktorý z pracovného hľadiska nebude pre vás ničim mimoriadnym. Všetky vaše úlohy, ktoré máte naplánované zvládnete bez väčších problémov a ani vaši nadriadení vás nebudú zaťažovať niečim, čo by od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť. V súkromí budete mať tendencie dokazovať si, že ste pre opačné pohlavie zaujímavý a to spôsobom, že sa budete chovať vyzývavo a koketne. Preto by si zadaní mali dávať pozor na to, aby to neprehnali, pretože by to nemuselo byť po vôli ich partnerom.

Škorpión
- máte elán, energiu, dobrú náladu a tieto pozitívne energie vám budú v tieto dni nesmierne nápomocné v dosahovaní výsledkov, ktoré budú mať pozitívny ohlas aj u vašich nadriadených čím sa vám podarí opäť upevniť vašu pracovnú pozíciu za predpokladu, že sa budete držať nimi stanovených pravidiel.V osobnom živote máte pred sebou dni, počas ktorých budete riešiť bežné radosti, ale aj starosti každodenného života. Víkend tiež nebude ničím mimoriadny. Záleží preto iba na vás, ako si ho dokážete spestriť.

Strelec - v tomto týždni bude z vašej strany potrebná o niečo viac ako v iné obdobie, zvýšená schopnosť sústredenia sa na vaše pracovné úlohy. V takom prípade dokážete v rámci vašich dosiahnutých výsledkov získať maximum. Nie je vylúčené, že sa vám podarí získať nečakaný úspech aj šťastnou náhodou. Váš osobný život, jeho citová oblasť nebude v tieto dni prechádzať žiadnymi situáciami, ktoré by mali vážne narušiť , alebo ohroziť vaše partnerstvá či priateľstvá. Aj nadchádzajúci víkend máte pred sebou pokojný a pohodový.

Kozorožec
- tento týždeň vás zastihne hlavne v psychickej nepohode. Budete plní vnútorných rozporov, melanchólie, negatívnych myšlienok, čo bude mať dopady ako na vaše pracovné výsledky, tak aj na vaše osobné aktivity. Preto ak môžete, radšej si v zamestnaní vyberte voľno na tieto dni a ak takú možnosť nemáte, venujte sa iba nevyhnutným záležitostiam. Doma si naplánujte hlavne nejaké fyzické činnosti, ktoré vám pomôžu nemyslieť na nič. Vyjdite si niekam do prírody na dlhé prechádzky. Nie je vhodné, aby ste sa niekde doma umárali chmúrnymi myšlienkami.

Vodná
r - dni tohto týždňa môžete považovať za jedny z tých, počas ktorých máte absolútnu priazeň vesmíru na vašej strane. Na pracovisku budete úspešne zvládať bez problémov všetko, do čoho sa pustíte. Dokonca máte šancu počas týchto dní získať financie prostredníctvom nejakej lotérie. Tak to skúste. V súkromí sa vám bude tiež dariť hlavne v medziľudských vzťahoch. S ľuďmi na ktorých vám záleží si utužíte priateľstvá, v rodine sa vám bude dariť vyriešiť všetky spory a ak ste v partnerstve, vaše vzťahy dostanú novú iskru.

Ryby
- pripravte sa na to, že vaša myseľ bude počas týchto dní lietať niekde v oblakoch, čo vám môže spôsobovať určité problémy sústrediť sa na bežné či už pracovné, alebo súkromné záležitosti. Nie je to nič, čo by ste nedokázali mať pod kontrolou pri troche sebadisciplíny, a tak zvládli všetko to, čo je potrebné a dôležité. Doma sa nebude diať nič, čo by malo narušiť vašu vnútornú rovnováhu, takže môžete začať plánovať program na nadchádzajúci víkend. Čo tak navrhnúť celej rodine návštevu nejakých kultúrnych podujatí, alebo historických pamiatok?

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio