Beauty.sk Beauty.sk

Obávané vzťahové méty: Muži sa o jedlo podelia po 4 mesiacoch randenia, ženy sa dlhšie odhodlávajú rozprávať o menštruácii
zdroj: seriál Priatelia

Obávané vzťahové méty: Muži sa o jedlo podelia po 4 mesiacoch randenia, ženy sa dlhšie odhodlávajú rozprávať o menštruácii

Kedy začína naberať vzťah na obrátkach? Je to po prvom sexe? Zoznámení s partnerovými priateľmi? Či po prvom "milujem ťa"? Zrejme je to individuálne a každý máme iné merítko aj na čas, za ktorý k jednotlivým udalostiam pristúpime.

Začiatky vzťahov bývajú vždy ťažké. Už v prvých týždňoch a mesiacoch sa ukáže, či sa očakávania oboch partnerov vo vzťahu sú porovnateľné. Niekto chce isté životné méty dosahovať rýchlejšie, iní zase potrebujú viac času. Vedci sa preto rozhodli zistiť priemerný čas, akým obe pohlavia postupujú na jednotlivé míľniky vo vzťahu.

Požičiavanie oblečenia, konverzácia na záchode ale aj zdieľanie účtov na Netflixe. Čas potrebný na dosiahnutie všetkých spomenutých a ďalších im podobných mét sa rozhodla skúmať spoločnosť Mars na vzorke 2000 žien a mužov, informoval UniladUkázalo sa, že ženy sú schopné ísť na veľkú potrebu u partnera až po siedmich mesiacoch, muži hodia bobek u priateľky o dva mesiace skôr.

Prdenie pred svojou polovičkou už dávno nie je len mužskou výsadou. Vo všeobecnosti ženy bez okolkov vypustia vetry v prítomnosti partnera po deviatich mesiacoch randenia, mužská časť populácie to zvládne už po ôsmich. Pokiaľ ide o úprimný rozhovor o svojom predošlom sexuálnom živote, obe pohlavia sa zhodujú na siedmich mesiacoch.

Nepochybne veľkým krokom vpred v živote muža je zdieľanie jedla so svojou polovičkou. Zo svojho taniera ju ponúkne po štyroch mesiacoch vzťahu. Prekvapivé zistenie môže byť, že ženy čakajú s ponúkaním jedla dlhšie, v priemere je to päť mesiacov.

Paradoxne muži sú tiež ochotní preberať ženskú menštruáciu skôr ako samotné ich partnerky. Ženám to potrvá sedem a mužom šesť mesiacov, ale to, že sú muži tejto debate otvorení ešte neznamená, že sú ňou aj nadšení. Ženy sú voči sebe kritickejšie aj v ďalšom ohľade - kým sa pred svojim milencom uvoľnia vyzlečené zaberie im to až osem mesiacov, pričom muži sú pred partnerkami vo svojej koži o tri mesiace skôr.

Kompletné výsledky si môžeš pozrieť TU.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio