Beauty.sk Beauty.sk

Manikúra podľa štýlových Francúzok: Vyskúšajte ich triky a vsaďte na klasiku
zdroj: instagram.com/violette_fr

Manikúra podľa štýlových Francúzok: Vyskúšajte ich triky a vsaďte na klasiku

Francúzsky si nepotrpia na aktuálne trendy, skôr sa držia overených elegantných klasík. Práve kvôli tomu sa fenomén "nechtového umenia", napriek všetkým fascinujúcim geometrickým, zdobeným či iným trojrozmerným dizajnom, ktoré zapĺňajú Instagram, vo Francúzsku nikdy neuchytil. A čo je podľa nich najviac šik?

Francúzske ženy sa riadia filozofiou, aby nevzbudzovali dojem, že sa až príliš snažili, aby vyzerali dobre. Skrátka, chcú pôsobiť čo najviac prirodzene, a to sa týka aj ich celkového výzoru. Potrpia si na jednoduché, klasické, no kvalitné kúsky oblečenia, ktoré sú sexi a zároveň šik, nič výstredné a nič, čo by ukázalo viac, ako je potreba. To všetko doplnia kvalitnými doplnkami, do ktorých rozhodne vedia a chcú investovať. To isté sa týka i líčenia a úpravy nechtov. Chcú pôsobiť upravene, no stále si zachovávajú svoju prirodzenosť. O výstrednej manikúre vám najskôr povedia, že sa im páči, fascinuje ich, no nosiť by ju nenosili. Uprednostňujú jednoduchý tvar, dĺžku a aj farbu nechtov. Ich zvyčajný odtieň, ktorý si zvolia je buď červená alebo baklažánová farba. Ak zatúžia po zmene, tak zvolia "telové" farby. Tie vám dovolia vidieť necht, tak ako v skutočnosti vyzerá. No ak chcú byť už veľmi odvážne, jednoducho zvolia priesvitný lak, napríklad s trblietkami či farebnými špičkami nechtov.

Inšpirujte sa niekoľkými nápadmi na manikúru podľa známej vizážistky Violette, ktorá sa narodila v Paríži. 

Ak nemáte potrebu experimentovať so svojimi nechtami, čo nemusí vždy dopadnúť podľa predstáv, vsaďte na kvalitnú manikúru, úpravu nechtov, ktoré vyzerajú dobre aj bez námahy. Riaďte sa Francúzskami, ktoré sú šik pri každej príležitosti a ak náhodou podľahnú čaru módnych trendov, je to vždy podľa ich vlastných predstáv.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio