Beauty.sk Beauty.sk

Toto je 8 najväčších klamstiev o sexe, ktoré môžete počuť: Zabudnite na ne!
zdroj: pixabay.com

Toto je 8 najväčších klamstiev o sexe, ktoré môžete počuť: Zabudnite na ne!

So sexom sa spája toľko mýtov, ktoré môžu nepríjemne ovplyvniť váš sexuálny život, a to, čo robíte za zatvorenými dverami. Užívajte si so svojím partnerom romantické chvíle a uistite sa, že týmto mýtom ani jeden z vás neverí.

Počas menštruácie nemôžete mať sex

Tu ide najmä o to, čo vám vyhovuje, ak sa cítite v pohode, prečo nie? Väčšina žien je v tomto období skôr náladová, cíti sa stiesnene a jednoducho sa necíti dostatočne sexy. Máte chuť, no príde vám tento nápad trochu nepríjemný, porozprávajte sa najprv so svojím partnerom, aby ste odstránili všetky vaše starosti a užili si to ako obvykle. 

Ak raz začnete so sexuálnymi pomôckami, nebudete viac túžiť po sexe s partnerom

Toto je jedna z najväčších obáv, ktorú si väčšina ľudí myslí, ak začne premýšľať, že si kúpi sexuálnu hračku. Boja sa, že ak sa im táto hračka priveľmi zapáči, už ich to "skutočné" prestane zaujímať. Nikdy však nezažijete to skutočné, telo na telo a pravé romantické potešenie. A ak váš partner súhlasí, použite hračky spolu! Pridanie sexuálnych pomôcok do života vašej spálne môže byť naozaj okoreňujúce. 

Zdroj: pixabay.com

Sex je dobrý len vtedy, ak má partner "dobrú výbavu"

Skutočne nejde len o to, akú má váš partner výbavu, ide najmä o techniku s akou ju používa! Bez ohľadu na to, čo sa skrýva pod jeho zipsom, ak nevie, ako to správne používať, môže tam mať čokoľvek. Na veľkosti skrátka naozaj nezáleží!

Všetky ženy majú orgazmus počas sexu

Je nepríjemné, keď sa človek cíti urazený alebo akoby neurobil svoju prácu, ak sa obaja nedostanú do cieľa. No rozhodne to neovplyvňuje výkon, ktorý muž podá. Každý je iný! Možno potrebujete viac predohry, skúsiť rôzne pozície, rôzne pomôcky, len musíte prísť na to, čo na vás platí. 

Zdroj: pixabay.com

50 odtieňov šedej je len pre hercov

Sex ponúka toľko možnosti, na ktoré by ste potrebovali celý život, aby ste všetko pozisťovali a poskúšali. Ak nechcete zachádzať do žiadnych extrémov, ale chcete zažiť niečo úplne nové, porozprávajte sa so svojím partnerom a zistite, aké veci by ste chceli vyskúšať. Nehanbite sa skúsiť aj vaše tajné priania, o ktorých ste ešte nikomu nepovedali!

Ak to fungovalo predtým, neznamená to, že to bude i teraz

Každý na veci reaguje inak, takže to, čo mohlo fungovať pri vašom predchádzajúcom partnerovi, nemusí byť pre súčasného partnera. Je skvelé mať určité vedomosti a skúsenosti, ale bez ohľadu na to, s každým novým človekom sa budete musieť naučiť všetky nové veci, ktoré prichádzajú s novým telom.

Zdroj: pixabay.com

Ak sledujete pornografiu, získate nereálne očakávania 

Ak si myslíte, že všetko, čo vidíte vo videu, je to, ako to bude vyzerať v skutočnom živote, tak na to radšej zabudnite. Pokiaľ dokážete rozlíšiť medzi fikciou a realitou, nie je s tým žiadny problém a v skutočnosti nepríde k žiadnemu sklamaniu. 

Žiadajte o povolenie, nežiadajte o odpustenie

Snažte sa riadiť intuíciou, ktorá vám prezradí po čom partner túži. Vyhnete sa tak nedorozumeniu, ku ktorému príde v prípade, že ste predtým niečo nediskutovali a váš partner s tým nerátal. Ak sa jedná o sexuálnu zábavu, uistite sa, že ste s partnerom na jednej vlne. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio