Beauty.sk Beauty.sk

Hľadáte miesto na dokonalé rande? Poradíme vám, kde ho zaručene zažijete
zdroj: pixabay.com

Hľadáte miesto na dokonalé rande? Poradíme vám, kde ho zaručene zažijete

Každý vzťah časom potrebuje nové vzrušenie, v opačnom prípade uviazne v tej istej, starej rutine. Spoločná večera a film je síce v poriadku, ale nie každý víkend, pretože sa začnete časom nudiť. Ak hľadáte nápady, ktoré prinesú zmenu do vášho vzťahu, nechajte sa inšpirovať niekoľkými tipmi na netradičné rande.

Farma

Návšteva zvierat môže byť taká jednoduchá a príjemná! Vyhľadajte najbližšiu farmu so zvieratami a spravte si spoločný výlet. Kto by nechcel stráviť popoludnie pozeraním na roztomilé zvieratá? Zabudnite na časy zoo, tie sú už našťastie preč. 

Film v prírode

Prepnite sa z tradičného (a predraženého) kina a namiesto toho choďte pozrieť film do parku! Vyrobte si záhradné stoličky, veľké a teplé prikrývky a chutné občerstvenie na príjemnú letnú noc v parku.

Športové podujatie

Ak sa cítite bezradne, pokiaľ ide o šport, ale každá výhovorka je dobrá, aby ste sa obliekli do roztomilých vecí, zásobili sa s chutným, no nezdravým jedlom a kričali za tím (aj za predpokladu, že neviete, čo sa deje), je za všetko! 

Zdroj: pixabay.com

Hodina jogy

Joga je super relaxačná, pridajte sa spolu v sobotu ráno na niektorý typ jogy, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. A presvedčte svojho milého, aby chodil s vami! 

Kurz hrnčiarstva

Nasmerujte svoje tvorivé ja a svojho tvorivého umelca a navštívte spolu hrnčiarsku alebo maliarsku hodinu! Môžete dokonca nájsť také, ktoré vám umožnia dať si i príjemný pohárik vína či obľúbené pivo, čo vás ešte viac povzbudí, nakopne a uvoľní. 

Arkádové hry

Zažite atmosféru blikajúcich obrazoviek a log hier, ktoré dokresľuje i štýlové osvetlenie. Ukážte svojmu partnerovi, s akými hrami ste se bavili v mladosti a zahrajte si ich spolu. 

Zdroj: pixabay.com

Živá hudba 

Je tu niečo výnimočné, čo platí o živej hudbe. Tá vás postaví vždy do dobrej nálady. Bary zvyknú mať špeciálne noci, v ktorých zvyknú hostiť kapelu, ktorá hrá živú hudbu a ktorú si môžete vychutnať zadarmo! Ak chcete zistiť, aké sú vaše možnosti, jednoducho si urobte rýchly prieskum a choďte si s partnerom vychutnať miestnych umelcov. 

Stand Up Comedy

Možno vás ešte nenapadlo ísť na večernú komediálnu show na rande. Zoberte svojho milého a uvidíte, že sa zabavíte tak, že vám slzy budú stekať po tvári. Je to skvelý nápad i v prípade, ak sa chystáte na prvé spoločné rande, pretože je to vynikajúci spôsob, ako prelomiť ľady a cítiť sa uvoľnenejšie!

Skupinové karaoke

Zhromaždite všetkých svojich priateľov a pozvite ich na karaoke noc z pohodlia domova! Nechajte každého priniesť nejaké nápoje a občerstvenie, usaďte sa, relaxujte, spievajte a smejte sa. 

Zdroj: pixabay.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio