Beauty.sk Beauty.sk

5 celebritných žien, ktoré požiadali priateľa o ruku
zdroj: TASR

5 celebritných žien, ktoré požiadali priateľa o ruku

Tradícia hovorí, že žiadosť o ruku je mužskou záležitosťou. Nemalo by to byť ale v podstate jedno, kto koho požiada? Ak sa na to cítiš, prečo čakať na jeho prvý krok? Ženy sa dnes už predsa môžu rozhodovať samé za seba a presne to si uvedomili aj niektoré známe tváre svetového šoubiznisu. Toto sú celebrity, ktoré sa nebáli vziať budúcnosť do vlastných rúk!

Kedysi sa tiež hovorilo o tom, že partner - muž má byť vo vzťahu vždy starší. Dnes je už všetko inak a táto konvencia sa pomaly začína stávať minulosťou. Ženy už prestávajú vnímať potrebu mať staršieho priateľa a ľudia sa už nad pármi, kde je žena tou staršou, tiež prestávajú pozastavovať. Stane sa podobný obrat i v prípade žiadostí o ruku?

Britney Spears a Kevin Federline

Slávna speváčka bola kedysi miláčikom Ameriky. Za čias najväčšej slávy sa vydala za svojho tanečníka, rapera Kevina Federlina, s ktorým má dvoch synov. Pre magazín People neskôr prezradila, že nápad vziať sa prišiel z jej hlavy. Ponuku na sobáš vyslovila počas letu z Írska.

Britney však dostala košom. Jej priateľ Kevin bol žiadosťou natoľko šokovaný, že sa zmohol iba na odmietnutie: "Myslel som, že chlap je ten, kto má požiadať o ruku dievča," povedal podľa Independent Federline. Následne, o pár minút požiadal o ruku on ju. Britney svoju popularitu nezvládla a jej úlety nevydržalo ani manželstvo. Pár sa v roku 2007 po troch rokoch rozviedol.

Kristen Bell a Dax Shepard

Komediálna herečka Kristen Bell požiadala o ruku svojho hereckého kolegu Dax Sheparda na znak rúcania stereotypov. Urobila tak po tom, čo Najvyšší súd v Kalifornii v roku 2013 vyniesol dva kľúčové verdikty v prospech sobášov osôb rovnakého pohlavia. So žiadosťou vyšla von verejne prostredníctvom Twitteru: "Dax Shepard vezmeš si ma?" na čo prišla od Sheparda odpoveď "F*ck yes," ktorá zrejme nepotrebuje preklad...

Dvojica sa pritom zasnúbila už v roku 2009, avšak odmietli sa vziať, pretože im nepripadalo "vhodné využívať právo, ktoré je odopreté ich najlepším priateľom."

Pink a Carey Hart

Rúcanie konvencií u rebelskej speváčky Pink neprekvapí už zrejme nikoho. Tá svojho priateľa, motokrosového pretekára Careyho Harta požiadala o ruku na závode v Mammoth Lakes. Pink počas súťaže predstierala asistenciu na pretekoch, zatiaľ čo na informačnú tabuľu pre pretakárov napísala: „Vezmeš si ma? Myslím to vážne!"

Hart si toto romantické gesto spočiatku nevšimol a pokračoval v závode. Len čo zbadal, čo naňho jeho polovička vymyslela, závod prerušil a ponuku na sobáš prijal. Neskôr čelil pár manželskej kríze a po druhýkrát sa v roku 2008 odlúčili (prvý raz to bolo ešte keď neboli zosobášení v roku 2003). Po dvoch rokoch k sebe opäť našli cestu a vychovávajú spolu dve deti.

Elizabeth Taylor a Michael Wilding

Hviezda strieborného plátna, herečka Elizabeth Taylor sa v roku 1952 druhýkrát vydala. Jej manželom sa vtedy stal herecký kolega Michael Wilding, ktorý bol od svojej lásky starší o 20 rokov. V nekrológu slávnej Američanky magazín The Guardian zverejnil, že žiadosť o ruku prišla zo strany samotnej herečky, a to keď mala iba 19 rokov. Malo sa tak stať počas natáčania ich spoločného filmu Ivanhoe.

Dvojica spolu mala dvoch synov, ich manželstvo sa ale v roku 1957 rozpadlo.

Jennifer Hudson a David Otunga​​

Herečka a speváčka známa z americkej verzie Superstar, Jennifer Hudson sa rozhodla požiadať profesionálneho wrestlera Davida Otunga o ruku na jeho párty k 29-tim narodeninám. Vyznanie černošskej divy bolo o to šokujúcejšie, že zápasník požiadal o ruku ju už päť mesiacov pred tým, na jej vlastnej narodeninovej oslave.

Speváčka s neuveriteľným hlasom dokonca neprišla naprázdno - svojho drahého prekvapila päťkarátovým prsteňom od celebritného dizajnéra zásnubných šperkov, Neila Lanea. "Bolo to veľmi sentimentálne a romantické ... Sú naozaj zamilovaní," povedal vtedy Lane. Zdá sa však, že láska nadobro skončila. Pár v roku 2017 oznámil odlúčenie.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio