Beauty.sk Beauty.sk

Kedysi najkrajšie dievčatko má dnes 18 rokov. Ako sa po rokoch zmenilo?
zdroj: Instagram/thylaneblondeau

Kedysi najkrajšie dievčatko má dnes 18 rokov. Ako sa po rokoch zmenilo?

Experti na módu obdivovali jej krásu už od útleho detstva. Francúzskej modelke Thylane Blondeau predpovedali veľkú kariéru, keď mala ešte iba 10 rokov a našliapnuté mala veru veľmi slušne. Stala sa vtedy najmladšou manekýnou, aká kedy pózovala pre parížsky Vogue. Čo robí dnes už dospelá slečna?

Časy, kedy bola ako malé dieťa kritizovaná za príliš odvážne fotografie sú preč. Rozruch okolo sexualizovaných záberov, ktoré tak verejnosť označila na základe silného make-upu, vysokých podpätkov a krátkych šiat, utíchol. 18-ročná dcéra futbalistu Patricka Blondeau a módnej návrhárky Veroniky Loubry všetko ustála a modelingu sa venuje aj naďalej.

Výzor dievčatka, ktoré si pamätá celý svet jej zostal dodnes, pozornosť však dnes už pútajú i jej dokonalé krivky. Obdivovatelia jej rokmi neubudli - na sociálnej sieti má modelka takmer tri a pol miliónovú fanúšikovskú základňu. Jej krásu oceňujú i odborníci. V rebríčku TC Candler's TOP 100 najkrajších tvári roka získala Thylane za rok 2018 prvé miesto.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio