BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 12 najlepších outfitov Dominiky Cibulkovej
zdroj: instagram.com

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 12 najlepších outfitov Dominiky Cibulkovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Prvou z množstva Sloveniek, ktoré majú módu rozhodne v malíčku, je naša talentovaná tenisová jednotka Dominika Navara Cibulková. Po milovanom športe je to práve móda, ktorá je jednoznačne jej koníčkom a my môžeme len obdivne súhlasiť. V posledných rokoch sa aj vďaka svojmu vycibrenému vkusu stala inšpiráciou pre mnoho žien, ktoré si na jej Instagramovom profile určite vyberú nejeden štýlový kúsok. Nie nadarmo si získala už vyše 323-tisíc užívateľov.

V spolupráci so stylistom a dobrým kamarátom Andrej Kusalíkom vyzerá Dominika vždy dokonale, a to nie len na spoločenských udalostiach, ale aj v súkromí. V šatníku sympatickej Bratislavčanky sa nájdu ako ikonicé kabelky a topánky zvučných dizajnérskych mien., tak aj basic kúsky, ktoré sú ľahko kombinovateľné v rôznych outfitoch.  Preto je úplne na mieste, načerpať nápady a vrhnúť sa do obľúbených obchodov pohľadať podobné kúsky. Prinášame preto najlepšie Dominikine outfity, v ktorých by ste zažiarili pri akejkoľvek príležitosti.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio