Beauty.sk Beauty.sk

Na trh uviedli novú netradičnú zoznamku. Určená je pre mužov s malým penisom
zdroj: Pixabay

Na trh uviedli novú netradičnú zoznamku. Určená je pre mužov s malým penisom

Stránka s názvom „Dinky One“ spustila novú online zoznamku. Osloviť chce mužov s podpriemerným prirodzením.

Aj s malým gašparkom sa dá hrať veľké divadlo. Myšlienka, ktorú sa snažia presadiť tvorcovia netradičnej zoznamky má rúcať stereotypy o rozmeroch mužských údoch. Ľudia by si mali podľa nich uvedomiť, že veľkosť nie je všetko, píše Unilad

"Na všetky pohlavia existuje tlak, aby sa prispôsobili ideálom televízie, filmu a dokonca aj porna. Zábavný priemysel pre dospelých obsadzuje iba mužov s nadpriemernou veľkosťou penisu. Okrem toho reklamy na veľkých pornografických stránkach propagujú pochybné produkty zväčšujúce veľkosť penisu," vysvetlil zakladateľ stránky, David Minns s tým, že takéto počínanie ešte zvyšuje neistotu a vytvára pochybnosti u mužskej časti populácie. 

Takéto podkopávanie sebavedomia potom vedie k tom, že sú chlapi so svojou mužnosťou nespokojní. Minns tvrdí, že Dinky One poskytuje užívateľom možnosti randenia mimo svojho blízkeho okruhu, čo môže byť pre chlapov s malým penisom znepokojujúce. Zoznamka pritom uvádza 14 centimetrov ako priemernú veľkosť mužskej pýchy pri stoporení. Web je teda určený len tým, ktorí túto dĺžku nedosahujú.

Na novú zoznamku sa počas marca zaregistrovalo už takmer 30-tisíc užívateľov, pričom 27 percent z nich sú ženy. Na stránke sa však ľudia nemusia identifikovať iba s tradičným označením žena/muž, prípadne transgender. Web ponúka na výber z 24 rodových identít, medzi ktorými sú napríklad trangssexuáli, intersexuáli, pangender, nebinárni a androgénni.

Zdá sa tak, že stránka chce ponúkať priestor pre širšiu škálu klientov, ako by sa prvotne mohlo zdať a príjmať budú bez rozdielu pohlavia. Ak ťa zoznamka zaujala, jej oficiálne stránky nájdeš TU.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio