Beauty.sk Beauty.sk

Táto firma ti zaplatí 100 eur denne za to, že budeš spať
zdroj: Instagram/luxeladyofficial

Táto firma ti zaplatí 100 eur denne za to, že budeš spať

Spánok je pre niektorých ľudí jednou z obľúbených činností, dokonca ho udávajú ako svoje hobby. Odpočinok je však v dnešnej zrýchlenej dobe pomerne luxus. Existuje pritom firma, ktorá hľadá človeka na pozíciu spiaceho manažéra, a dokonca mu za to zaplatí nemalé peniaze!

Teraz môžete dostávať peniaze za to, že si pospíte. Spoločnosť Hillarys predávajúca záclony, chce najať človeka, ktorý počas spánku otestuje rôzne podmienky a podá správu o tom, ako si pri jednotlivých situáciách oddýchol. Počas pracovnej doby bude zamestnanec nosiť monitorovacie zariadenie, ktoré bude sledovať spánok za vytvárania rôznych rušivých elementov, akými sú napríklad osvetlenie, či rozličné úrovne hluku.

„Experiment sa zameria na to, ako svetlo a zvuk môžu narušiť spánok. Uchádzača budeme testovať v rozdielnych podmienkach, aj za použitia zatemňovacích žalúzií a meniaceho sa svetla a zvuku," uviedol predajca.

Hillarys zaplatí spiacemu manažérovi za celú spoluprácu viac ako 27-tisíc eur, čo predstavuje približne 1600 eur na mesiac. Prihlásiť sa môžeš do 9. apríla, no na pohovore budeš musieť dokázať, že ty si pre túto prácu stvorená. Experiment sa bude odohrávať v Nottinghame, ale spoločnosť uviedla, že bude preplácať cestoné náklady.

Záujemci sa môžu registrovať TU.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Fun rádio