Beauty.sk Beauty.sk

Po správach o nákaze Toma Hanksa sa do karantény dostal Cristiano Ronaldo. V izolácii musí byť aj známy slovenský športovec!
zdroj: TASR, Instagram

Po správach o nákaze Toma Hanksa sa do karantény dostal Cristiano Ronaldo. V izolácii musí byť aj známy slovenský športovec!

Prvá hollywoodska hviezda Tom Hanks sa infikovala novým koronavírusom. Oscarový herec priznal pozitívne výsledky odberov prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti. Nakazená je aj jeho manželka, herečka Rita Wilsonová.

63- ročný Hanks a jeho rovnako stará polovička sa aktuálne nachádzajú v Austrálii, liečenia sa v meste Gold Coast na východe Austrálie. Uznávaný herec a režisér navyše trpí cukrovkou, čo ho zaraďuje medzi rizikových pacientov. 

V Austrálii sa zdržiaval, kvôli natáčaniu nového filmu a Elvisovi Presleym, kde si zahrá postavu spevákovho dlhoročného manažéra. Po zistení koronavírusu u herca museli prípravy na film prerušiť. 

Pomedzi nakrúcaniami mal Hanks kopec aktivít na verejnosti. Ľudí, ktorí ním prišli do kontaktu vyzývajú úrady, aby sa dali otestovať. Nikto totiž presne nevie, koho všetkého mohol celebritný herec nainfikovať a problémom preto bude aj hľadanie potenciálnych nakazených. Dvojnásobný víťaz Oscara však v pátraní napomohol tým, že informáciu bez okolkov zverejnil na svojom Instagrame.

Zrejme najznámejší futnalista súčasnosti, Cristiano Ronaldo sa dostal do karantény po tom, ako u jeho tímového kolegu Daniele Ruganiho vyšiel pozitívny test na koronavírus COVID-19. Ronaldo je v domácej izolácii na rodnej Madeire, kam odcestoval, aby navštívil svoju mamu. Tá nedávno prekonala mŕtvicu.

Obaja futbalisti sa zúčastnili nedeľného zápasu svojho tímu Juventusu Turín proti Interu Miláno. Ronaldo a Rugani boli aj so svojimi ostatnými spoluhráčmi v tesnom kontakte, po výhre totiž oslavovali v šatni. Podľa informácií Daily Mail musia teraz všetci zostať v izolácii, vrátane futbalistov opačného družstva, ktorého členom je aj Slovák Milan Škriniar. V karanténe sa tak mal ocitnúť aj on. Ďalšie informácie však nie sú známe.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio