Beauty.sk Beauty.sk

Horoskop: Priazeň hviezd je naklonená Vodnárovi, Kozorožcovi neoverené informácie skomplikujú osobný život
zdroj: TASR

Horoskop: Priazeň hviezd je naklonená Vodnárovi, Kozorožcovi neoverené informácie skomplikujú osobný život

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (16.03 - 22.03.2020).

Baran - už dlhšie obdobie sa vám darí napĺňať si vaše pracovné a možno aj kariérne ambície a nebude to inak ani tento týždeň. Tak pokračujte v nastolenej ceste. Úspech máte istý, no v súkromí, hlavne v rodinných záležitostiach sa snažte byť nápomocní, pretože budete mať tendencie skôr škodiť vašim blízkym rôznymi vašimi nepremyslenými počinmi, alebo požiadavkami, ktorými by ste ich mohli dostať do vážnych nepríjemností a problémov.

Býk
- tento týždeň by ste sa v zamestnaní mali sústrediť hlavne na dokončenie všetkých vašich nových projektov a plánov, aby ste ich mohli čo najskôr uviesť do reálnej podoby, pretože vám to počas týchto dní bude naozaj páliť a vaša fantázia a predstavivosť nebude poznať hranice. V osobnom živote budete mať opäť zmiešané pocity v oblasti vášho citového života, lebo stále nebudete schopní dať do rovnováhy vaše predstavy s tým čo naozaj prežívate.

Blíženci
- v pondelok a v utorok budete na pracovisku ako zabrzdený vagón. Nebude sa vám dariť pohnúť z miesta.Ale už od stredy sa situácia zmení a vám sa bude dariť dobehnúť všetko, takže v piatok odovzdáte vašim nadriadeným všetko spracované tak, ako to od vás očakávajú. V súkromí by ste mali venovať váš voľný čas náučným knihám, alebo sa vyberte niekam za kultúrou, pretože budete pociťovať potrebu práve po nových informáciách v týchto oblastiach.

Rak
- postupne vašim tempom, ktoré vám vyhovuje si budete plniť všetky vaše pracovné povinnosti s rozvahou a pokojom, ktoré vám taktiež budú nápomocné v dosiahnutí dobrých výkonov, ale aj výsledkov. Ak chcete niečo dôležité riešiť v rámci vašej rodiny, alebo s partnermi - stihnite to počas piatku, pretože už počas víkendu bude každá vaša snaha márna. Dosiahli by ste tak maximálne to, že by všetci okolo vás boli v rozpakoch z toho, čo vlastne od nich žiadate.

Lev - opäť máte pevne v rukách a pod plnou kontrolou všetky dôležité pracovné záležitosti, od ktorých očakávate len dobré výsledky. Taktiež sa vám darí všetkých vašich spolupracovníkov viesť a motivovať k výkonom, ktoré presahujú ich bežný priemer, takže vám nič nebráni v tom, byť úspešný. Preto si budete môcť doma dovoliť urobiť zo seba "granta" a nechať vašich blízkych, aby vás trochu využívali pre ich potreby. Vám to nijako nezoberie z vašej dôležitosti a ich to poteší.

Panna
- počas pondelka a utorka sa nebudete cítiť vo svojej koži, pretože sa v zamestnaní nebudete vedieť rozbehnúť spôsobom, ako ste zvyknutí. Ale už od stredy sa opäť všetko dostane do zabehnutých koľají a vy stíhate dať všetky vaše úlohy na tento týždeň do poriadku, ako k vašej tak aj k spokojnosti vašich nadriadených. Váš osobný voľný čas počas týchto dní venujte činnostiam, ktoré vám dokážu naplniť vašu potrebu doplniť si vedomosti z oblasti vzdelávania a kultúry.

Váhy
- v tieto dni vám to bude naozaj veľmi dobre myslieť, preto by ste sa na pracovisku mali zamerať na vašu energiu na dokončenie všetkých vašich rozpracovaných projektov a plánov. O to skôr sa vám ich bude dariť uviesť úspešne do praxe. V súkromí sa budete opäť trochu trápiť v oblasti vášho citového života, pretože ešte stále sa vaše predstavy nebudú stotožňovať s realitou. Nechajte tomu čas... tak, ako tieto pre vás nemilé pocity prišli, tak sa aj stratia.

Škorpión
- od pondelka do stredy by ste si mali v zamestnaní pripraviť všetky vaše projekty, ktoré chcete vašim nadriadeným predstaviť, aby ste im ich mohli vo štvrtok predložiť kompletné. V takom prípade máte isté, že vám ich odobria bez pripomienok.V súkromí očakávajte , že budete zvádzať boje s vašimi vnútornými démonmi, ktorí vás budú navádzať na skutky, ktorými by ste mohli ublížiť vašim blízkym. Preto sa im snažte odolať.

Strelec - tak, ako počas minulého, aj počas tohto týždňa ste a budete na vlne úspechov, či už v profesionálnej oblasti vášho života , alebo v súkromí. Okrem toho pri vás naďalej stojí šťastena, ktorá vám umožňuje získavať aj náhodami, takže nič nestratíte, ak si aj počas týchto dní podáte nejakú lotériu. No cez to všetko sa nestane nič, ak si zachováte vnútornú rovnováhu a obozretnosť, pretože by ste sa mohli nechať ovplyvniť určitou bezstarostnosťou, ktorá by sa vám mohla vypomstiť.

Kozorožec
- vaše pracovné záležitosti si opäť ako v drvivej väčšine plníte bez chýb. Vaša uvážlivosť, zodpovednosť a dobrý odhad vám zaručujú, že vaše výsledky budú výborné. Zato v súkromí budete mať tendencie podliehať vami neovereným informáciám a pod ich vplyvom budete reagovať a robiť rozhodnutia smerom k vám blízkym ľuďom, čo by mohlo mať za následok, že by ste mohli prísť o niekoho, na kom vám záleží. Preto dobre zvážte čo urobíte.

Vodnár
- máte nastavený správny smer, ale aj vysokú latku, či už v pracovnej oblasti, alebo v osobnom živote. Darí sa vám plniť bod po bode všetko. Tak isto to bude aj počas tohto týždňa. K tomu vám bude pomáhať nielen priazeň nebeskej oblohy, ale aj šťastena sa vás bude držať. Čo tak vyskúšať jej vplyv pri nejakej lotérii? V súkromí sa počas víkendu budete snažiť byť nápomocný vašim priateľom a rodine čo náležite využijú, ale aj ocenia.

Ryby
- pripravte sa na to, že sa vás budú vaši spolupracovníci snažiť ovplyvňovať hlavne tých z vás, ktorí pracujete na riadiacich postoch. Berte to ako ich pokusy skúšať nielen vašu trpezlivosť, ale aj to, čo si môžu k vám dovoliť. V osobnom živote, hlavne vy ženy budete mať tendencie byť v tieto dni rozšafné čo nie je nič zlé, ale všetko má svoje hranice. Preto si dávajte pozor na to, aby ste tou rozšafnosťou nedráždili vašich partnerov tým nesprávnym spôsobom.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio