Beauty.sk Beauty.sk

Vyčarujte si sexi pohľad: Čo všetko k tomu potrebujete?
zdroj: instagram.com/fashion4perfection

Vyčarujte si sexi pohľad: Čo všetko k tomu potrebujete?

Vďaka prístupu k rôznym tipom na líčenie od najväčších svetových umelcov, máme možnosť získavať nové poznatky o líčení prakticky 24 hodín denne a 7 dní v týždni. A čo sa vďaka týmto radám dozviete o líčení očí?

Očné linky

Mnohí odborníci sa zhodli a odporúčajú aplikáciu očnej linky s otvorenými a uvoľnenými očami. Týmto spôsobom môžete lepšie vidieť, ako to bude vyzerať, keď sa na vás budú ostatní pozerať. Tento spôsob dokáže zázraky. Ak zistíte, že sa vám pri nanášaní linky trasú ruky, položte si malíček na tvár alebo lakeť na rovný povrch.

Obočie

Ak chcete získať slávny "huňatý", objemový vzhľad obočia použite mydlo na obočie. Mydlo jednoducho navlhčite a pomocou kefky, ho aplikujte na obočie. Mydlo je dokonalým základom pre všetky ostatné výrobky na obočie, ktoré neskôr aplikujete.

Očné tiene

Nevyhadzujte zbytočné peniaze, namiesto toho použite ako podklad pod očné tiene vašu bežnú podkladovú bázu. Po aplikácii, zafixujte pomocou púdra a následne môžete aplikovať očné tiene. Je to vynikajúci spôsob, ako vytvoriť rovnomerný podklad pre tieň a navyše s úplne neutrálnym podkladom vyzerá farba tieňa na vašich viečkach sýtejšia. Zároveň vám podklad zabezpečí, že vaše tiene na očiach vydržia podstatne dlhšie.

Maskara

Posledným krokom k dokonalému pohľadu, je nanesenie maskary na vrchné riasy. Môžete aplikovať hneď niekoľko vrstiev maskary, v prípade, že si želáte dramatickejší vzhľad. Maskaru však namáčajte vždy len raz pred aplikáciou na každé oko.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Fun rádio