Beauty.sk Beauty.sk

Umývajú si deti ruky poriadne? Táto mamička prišla na spôsob, ktorým to zistíš!
zdroj: Facebook/nix.jayjay

Umývajú si deti ruky poriadne? Táto mamička prišla na spôsob, ktorým to zistíš!

Čistote učíme deti už od malička. Vštepiť im správne návyky však nie je vôbec jednoduché. Najmä v súčasnej situácii je nesmierne dôležité, aby aj najmenší členovia domácnosti striktne dodržiavali hygienické pravidlá.

Nie všetky deti sú zo sprísneného režimu hygieny nadšené a rodičia ich preto musia neustále kontrolovať. Pre všetkých, ktorí sa snažia presvedčiť svoje deti, aby si častejšie umývali ruky má trojnásobná mamička Nix Jayjay skvelý tip.

Mladá Britka nakreslí svojim deťom každé ráno na chrbát ruky niektorý emotikon. Deväťročný syn Hudson, o dva roky mladší Maddox a dcérka Harper, ktorá má tri roky, ukážu ruky opäť na konci dňa, kedy mamička  porovná, koľko sa z kresby zmylo. Podľa toho zistí, ako pečlivo jej ratolesti dodržiavali počas dňa hygienu. Deti si navyše túto hru zamilovali!

„Haper udelili počas hodiny baletu za odmenu na ruku pečiatku. Keď som sa to pokúšala zmyť, rozsvietilo sa mi," povedala Nix portálu The Sun. „Je to niečo, vďaka čomu sa umývanie rúk zdá byť pre nich menej náročné."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Fun rádio