Beauty.sk Beauty.sk

Horoskop: Škorpióni v pokušení! Lákať ich bude všetko, čo ponúka neviazaná erotika
zdroj: seriál Priatelia

Horoskop: Škorpióni v pokušení! Lákať ich bude všetko, čo ponúka neviazaná erotika

V spolupráci s astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň (23.03 - 29.03.2020).

24.marca o 10:31 je očakávaný nov v znameni Barana. Baran znamená naše JA - sebavedomie. Ak máte v tomto smere problém požiadajte o pomoc Lunu.

Baran
- máte pred sebou pracovný týždeň, v ktorom bude iba na vás záležať, aké dobré budete chcieť mať výsledky. Budete mať totiž pokoj od nadriadených a aj vaši spolupracovníci sa nebudú na vás obracať o radu, či pomoc takže sa môžete plne a nerušene venovať iba vašim úlohám. V súkromí - okrem nedele, počas ktorej sa budete chcieť pred všetkými presadzovať - máte tiež možnosť prežiť kľudné dni. Využite ich na niečo, čo vám osobne robí radosť, alebo čo vás baví.

Býk
- opäť je tu týždeň, ktorý bude priať hlavne ľuďom pracujúcim či už priamo v umeleckom odvetví, alebo tým, ktorých zamestnanie je nejakým spôsobom prepojené s umením. Bude sa vám dariť doslova zosobňovať sny a predstavy ľudí, pred ktorými budete vystupovať, alebo ich oslovovať cez všetky médiá. Váš citový život, je už o niečo viac pokojnejší, ale stále sa vám nebude dostávať to, po čom túžite. A keď aj áno, tak nie tým spôsobom, akým by ste si to priali a ako si to predstavujete. Vydržte, trpezlivosť, ruže prináša.

Blíženci
- máte výbornú vyjadrovaciu schopnosť, rýchle a pragmatické zváženie všetkých pre a proti pri rozhodovaní v dôležitých situáciách, preto sa môžete na tieto danosti plne spoľahnúť hlavne tí, ktorí máte na tieto dni naplánované dôležité obchodené rokovania, alebo podpisovanie zmlúv. V osobnom živote sa snažte trochu krotiť, pretože budete mať tendencie pútať na seba pozornosť aj za cenu, kedy by ste v očiach vašich blízkych, ale aj priateľov mohli prísť o kredit serióznej a rozvážnej osobnosti.

Rak
- v zamestnaní sa vám bude dariť zvládať všetky vaše povinnosti bez väčších problémov, ako k vašej osobnej spokojnosti, tak aj k spokojnosti vašich zamestnávateľov. Navyše sa vám podarí dať vašim výsledkom nádych umeleckého diela, čo sa stretne s príjemnou odozvou aj od vašich spolupracovníkov. V súkromí sa počas stredy a štvrtku môžete cítiť depresívni, ale nebudete mať na to žiaden dôvod. Naopak, mali by ste skúsiť podráždiť šťastenu v nejakej lotérii.

Lev - na pracovisku ste vytrvalí, zodpovední a metodickí, čo vám už dlhšie obdobie prináša úspechy vo všetkom, čo ste sa rozhodli získať, alebo dosiahnuť. Nijako inak to nebude ani v priebehu tohto týždňa, takže môžete pokračovať aj v projektoch, ktoré si vyžadujú dlhodobejšiu pozornosť a vašu energiu. Je pravdepodobné, že sa počas víkendu nebudete cítiť vo svojej koži, preto sa radšej v tieto dni snažte relaxovať a odpočívať niekde osamote, aby ste neobmedzovali vašich blízkych v ich činnostiach.

Panna
- všetky vaše nové plány a projekty budete v tieto dni schopní vašim kolegom vysvetliť tak, že to dokážu okamžite chápať, takže nebudú vznikať žiadne prieťahy pri ich realizácii. Rovnako tak aj tí, ktorí máte pred sebou dôležité pracovné rokovania sa budete môcť spoľahnúť na vašu veľmi dobrú rétoriku, ale aj schopnosť, rýchlo a efektívne zvážiť všetky dohody, ktoré uzavriete. V súkromí sa nestane nič ak sa nebudete snažiť za každú cenu pútať na seba pozornosť svojimi požiadavkami, pretože nie všetky budú opodstatnené, a tak by ste sa mohli pred vašimi najbližšími minimálne strápniť.

Váhy
- ak pracujete priamo v umeleckom odvedví, alebo je vaše zamestnanie nejakým spôsobom prepojené s umením, môžete sa tešiť, pretože počas celého týždňa máte na svojej strane priazeň a podporu nebeskej oblohy. Všetkým okolo vás budete vašim vystupovaním priamo zosobňovať ich predstavy a sny, za čo si u nich získate obdiv a uznanie. Vaše citové záležitosti sa postupne konsolidujú, ale predsa aj počas týchto dní budete pociťovať nenaplnenosť toho, čo by ste chceli. A aj keď to dostanete, tak nie v takej forme, aká by vám vyhovovala. Snažte sa byť trpezliví.

Škorpión
- máte pred sebou pracovne veľmi plodný týždeň počas ktorého budete konečne po dlhšom čase ukázať a dokázať, že máte nie len talent, ale že ste profesionáli, a že si plne zaslúžite vaše pracovné zaradenie. Využite tieto dni maximálne ako dokážete a môžete. Zaistíte si tým do budúcna rešpekt a uznanie. V citovej oblasti môžete byť trochu v rozpakoch, pretože na jednej strane je tu silná túžba po úprimnej láske, no na druhej budete v pokušení skúšať všetko nevšedné až extrémne, čo ponúka neviazaná erotika. Preto dobre zvažujte vaše kroky, ktoré podniknete, aby sa nestalo niečo, pri čom by ste sa mohli ocitnúť v trápnej situácii.

Strelec - rovnako tak, ako v minulom týždni aj v priebehu tohto sa môžete okrem vlastných schopností spoľahnúť na podporu šťasteny vo všetkých vašich pracovných aktivitách, ale aj mimo nich. Takže aj počas týchto dní sa pokúšajte o nejakú výhru v lotérii. No taktiež platí aj to, aby ste nepodliehali pokušeniu bagatelizovať niečo, alebo podceňovať situácie, ktoré sú a budú okolo vás. Nemuselo by sa vám to oplatiť. V súkromí nechajte veciam voľný priebeh. Nesnažte sa niečo riešiť, či naprávať, pretože by ste sa mohli dostať do konfrontácií s vašimi partermi, a to by mohlo mať fatálne následky.

Kozorožec
- môžete spoliehať na to, že vám v zamestnaní vaša metodičnosť, zodpovednosť a vytrvalosť v tom čo robíte prinesie počas tohto týždňa iba úspechy, ktorými si zaistíte vašu pozíciu, a samozrejme vám to prináša aj dobré finančné ohodnotenie. V súkromí, ešte stále budú prevažovať vaše pocity zmätenosti a vnútorného napätia, ktoré vám nebudú dovoľovať prežívať s vašimi blízkymi ich veselosť a pohodu. Môžete byť z toho mrzutí až depresívni, preto sa radšej utiahnite niekde do ústrania v pohodlí vášho domova a doprajte si relax pri nejakej dobrej knihe.

Vodnár
- ak ste na pracovisku počas minulého týždňa začali dôležitý projekt, môžete byť v pohode, pretože aj tento vám zaručuje, že sa vám ho bude dariť zvládať k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Taktiež platí aj to, že máte podporu šťasteny, takže nie je dôvod, prečo nevyskúšať možnosť vyhrať v nejakej lotérii. V osobnom, živote sa hlavne počas víkendu nepúšťajte do otvorených konfrontácií pretože budete v pokušení byť ozaj nepríjemní a hrubí, čo by mohlo mať za následok, že by ste si mohli pohnevať nie len rodinu, ale aj priateľov.

Ryby
- možno sa aj vám bude v priebehu týchto dní zdať, že vám trvá akosi dlho dať do poriadku všetky vaše pracovné povinnosti. Bude to tým, že sa s nimi budete doslova hrať, aby boli úhľadné, a to vám bude brať veľa času. Je to aj tým, že aj počas tohto týždňa budete viac snívať, ako žiť realitou bežného života. Preto aj doma prenechajte radšej dôležité povinnosti na vašich partnerov, alebo iného člena rodiny a vy sa skôr venujte niečomu, čo nebude ovplyvňovať celkový chod všetkých, lebo by ste ich mohli dostať minimálne do stavu bezradnosti.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio