Beauty.sk Beauty.sk

Zásnuby musela starému otcovi oznámiť cez okno. Emotívne snímky inšpirovali celý svet
zdroj: Facebook/Premier Living & Rehab Center Info Page

Zásnuby musela starému otcovi oznámiť cez okno. Emotívne snímky inšpirovali celý svet

Svet obletela dojímavá fotografia vnučky a starého otca. Snímka zachytáva moment, kedy mladá žena deduškovi oznámila svoje zasnúbenie. Žiaľ, pre šíriacu sa nákazu je senior v izolácii a vnučka Carly sa k nemu nemohla pre jeho bezpečnosť priblížiť.. Urobila však takéto krásne gesto.

Snúbenec Carly Boyd sa rozhodol pokľaknúť na koleno po dvoch rokoch randenia. Urobil tak na prechádzke po Myrtle Beach v americkom štáte Arizona. Jeho nadšená priateľka s radosťou súhlasila, no v kútiku duše smútila. Vedela totiž, že sa o veľkú novinu nebude môcť podeliť so všetkými blízkymi tak, ako by chcela.

Deduško Carly je totiž pre svoj vek a zdravotný stav izolovaný v domove sociálnych služieb, do ktorých z bezpečnostných dôvodov aktuálne neprijímajú návštevníkov, ani z radu rodinných príslušníkov. Starček navyše trpí demenciou, preto Carly pre portál WSFA 12 news zdôraznila, že správu chcela starkému oznámiť bez toho, aby ho akokoľvek ohrozila. 

Zamestnancom domova seniorov napadol spôsob, akým mohla Carly svojho deduška potešiť aj bez rizika šírenia infekcie. V sanatóriu vytiahli žalúzie a Carly tak mohla svoje novinky starému otcovi ukázať priamo pri (zatvorenom) okne.

V emotívnej chvíli sa obaja neubránili dojatiu a aspoň cez okno sa dotkli navzájom svojich dlaní: "Bola som veľmi dojatá a veľmi smutná, len som položila ruku na okno a on tam položil svoju ruku tiež. Povedala som mu, že ho ľúbim a on odvetil 'ja teba tiež, a dúfam, že sa čoskoro uvidíme', akože skutočne uvidíme," povedala na záver.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio