BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Alexandry Orviskej
zdroj: instagram.com

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Alexandry Orviskej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Nedávno sme vám priniesli prvý článok zo seriálu o najlepšie oblečených ženách zo slovenského šoubiznisu. Predstavili sme si najlepšie outfity Dominiky Navara Cibulkovej, ktorá si za svoj štýl vyslúžila nejednu pochvalu. Dnes sa spolu pozrieme "do šatníka" ďalšej krásnej a úspešnej Slovenky, ktorou je moderátorka televízie JOJ - Alexandra Orviská.

Tá sa na svojom Instagramovom profile netají láskou k topánkam a štýlovému oblečeniu, ktoré vie bez problémov vkusne zladiť. Kombinuje cenovo dostupné kúsky z obchodov ako Zara či H&M, s tými dizajnérskymi, ktorých cenovka je trochu vyššia. Medzi jej kabelkami a topánkami sa teda nájdu značky ako Chanel, Givenchy, Gucci či Kenzo, ktoré by v šatníku privítala nejedna z nás. Sympatické je, že Saša nemá vyhranený jeden štýl a dokáže sa obliecť ako elegantne, tak športovo. Nebojí sa ani výstrednejších kúskov a rada experimentuje s výraznými farbami, strihmi a materiálmi. Vybrali sme 15 jej najlepších outfitov, ktorými sa určite môžete inšpirovať aj vy.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio