BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Počuli ste už o textilnej maske na prsia? Na trhu ich nájdete hneď niekoľko
zdroj: youtube.com

Počuli ste už o textilnej maske na prsia? Na trhu ich nájdete hneď niekoľko

Od tých hydratačných, cez spevňovacie, až po tie ktoré sľubujú zväčšenie objemu.

Aj keď nie ste práve najvernejším fanúšikom pleťových masiek, pravdepodobne rozumiete ich princípu. Aplikujete si ju na tvár, odpočiniete si 10-15 minút, a odstránite ju a (veľmi pravdepodobne) budete mať krajšiu, jasnejšiu a žiarivejšiu pleť. Niektoré značky však posúvajú tento trend ešte o niečo ďalej a na trh prišli aj s textilnými maskami na prsia. Práve tie sa rozhodli otestovať redaktorky portálu BuzzFeed a ich reakcie sú naozaj rôznorodé. Rovnako ako masky na tvár sú tie na prsia navrhnuté tak, aby držali na hrudi a majú dokonca aj otvory na bradavky. Pozrite sa, či mala maska na prsia požadovaný efekt a zároveň vám prinášame 3, ktoré si môžete objednať a vyskúšať v pohodlí domova.


Táto gélová maska z Japonska s názvom "Oh! My Busty?!" je v roztomilom tvare srdca, ktorý sa hodí údajne hodí na všetky prsia. Vraj je univerzálnej veľkosti, čo však znamená, že pravdepodobne by nesedel rovnako veľkosti 70A a 85C.

V ponuke je taktiež čipkovaná maska od značky Beautibi, ktorá pochádza z Los Angeles, ktorá je navrhnutá, aby udržala prsia pevné a pokožku na hrudníku elastickú. 

Ďalšia maska z Kórey, konkrétne Volume up Breast pack, sľubuje zasa zvýšenie objemu vašich prsníkov. Ak ste mali dojem, že jediná efektívna metóda, ako zväčšiť objem svojej hrude je podstúpiť operáciu, nie je to tak. Aspoň podľa Amazonu, ktorý tvrdí, že maska "zachytáva esenciu, ktorá sa odparuje do vzduchu kvôli telesnej teplote a okolitej teplote a pomáha ju absorbovať hlboko do kože". Ako to vplýva na zväčšenie pŕs však netušíme.

A post shared by Chel (@holysnailsblog) on

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio