BEAUTY.sk BEAUTY.sk

6 chýb pri nosení nohavičiek!
zdroj: pexels

6 chýb pri nosení nohavičiek!

Experti zostavili zoznam nohavičkových faux pas. Tak čo, robíte aj vy chyby pri ich nosení?

1. Nesprávna veľkosť

Veľkosť nohavičiek je dôležitá. Menšie nohavičky spôsobujú nepekné zárezy, ktoré sú navyše po celodennom nosení bolestivé. Keď nosíte obtiahnuté oblečenie, tak takéto zárezy pôsobia ozaj nevhodne ba priam vulgárne. A ťaví prst ozaj spomínať nemusím :)

2. Nohavičky zo syntetického materiálu

Sú absolútne nevhodné na každodenné a dlhodobé nosenie. Spôsobujú podráždenie a často krát aj kvasinkovú infekciu. Naše intímne partie, ktoré sú zahalené do takéhoto materiálu nemôžu voľne dýchať.

3. Tangá na každý deň

Síce veľa žien nedá na tango nohavičky dopustiť, hlavne cez leto, Lekári nie sú touto bielizňou nadšení. Dokonca zastávajú názor, že nositeľky tejto bielizne majú zvýšené riziko prenosu baktérií z análneho otvoru do vaginálneho, čo môže vyústiť až do vzniku mykózy a infekcie.

4. S čipkou opatrne

Čipka je krásna aj sexi, ale dávajte si pozor v prípade, že máte na sebe oblečené obtiahnuté oblečenie. V tom prípade bude čipka pôsobiť vulgárne.

5. Vytŕčajúce nohavičky

Tu platí pravidlo, že to čo je hneď neviditeľné poteší viac :) Keď „vyložíte karty hneď na stôl“, tak už nemáte eso v rukáve.

6. Vyprané spodné prádlo

Ani na doma! Nekompromisne vyhoďte staré a vyprané spodné prádlo. Vytŕčajúce nitky, rozťahané prádlo nepôsobí ani esteticky. Zainvestujte do spodného prádla a budete sa cítiť sebavedomejšie a viacej sexi.

Foto: https://static.pexels.com/photos/92332/pexels-photo-92332.jpeg


Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio