BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej
zdroj: https://www.instagram.com/

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Pravidelne vám prinášame články, v ktorých si predstavujeme šatníky úspešných a známych Sloveniek. Svojimi outfitmi vás už inšpirovala naša tenisová jednotka Dominika Navara Cibulková, ale aj tváre televízie JOJ Alexandra Orviská a Soňa Skoncová. V dnešnom dieli si predstavíme vkus krásnej Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, ktorá pri každej príležitosti vyzerá ako vystrihnutá z titulky módneho magazínu.

Veronika je stelesnením ženskosti a zmyselnosti, preto ju na väčšine spoločenských udalostí môžeme vidieť v elegantných šatách. Tie vždy dokonale zladí s vizážou a docieli tak požadovaný "wow" efekt. Jednoduché šaty dopĺňa o dizajnérske topánky, kabelky či štýlové slnečné okuliare, naopak tie vzorované necháva vyniknúť s jednoduchšími doplnkami. V súkromí ju môžete stretnúť aj v pohodlnom, no zároveň vkusnom outfite pozostávajúcom z nadčasovej klasiky v podobe koženej bundy, minimalistického trička a džínsov. Či už je Veronika oblečená na večernú prechádzku do mesta, alebo na ples v opere, jednoducho jej nemôžeme uprieť, že je štýlová za každých okolností. Dokonca aj pri jóge. 

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio