BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ak si myslíte, že orálny sex nie je vo vzťahu dôležitý, ste na omyle! Nový prieskum dokazuje presný opak
zdroj: pexels.com

Ak si myslíte, že orálny sex nie je vo vzťahu dôležitý, ste na omyle! Nový prieskum dokazuje presný opak

Ľudia ho zbožňujú a užívajú si ho naozaj radi.

To dokazuje najnovší prieskum online zoznamky VictoriaMilan, ktorá je určená všetkým ženatým a zadaným ľuďom, ktorí hľadajú mimomanželský pomer. Výskumníci sa zamerali na viac ako 9 000 užívateľov z 22 krajín, aby získali predstavu o našich postojoch týkajúcich sa orálneho sexu. A bez akýchkoľvek pochybností tvrdia, že ľudia milujú orálny sex. Až 65% žien a 68% mužov uviedlo, že jeho nedostatok by bol pre nich vo vzťahu celkom solídnym dôvodom, prečo prerušiť pomer.

„Keď sa do niekoho bezhlavo zamilujete, vaša túžba je taká silná, že chcete partnera doslova zjesť, ochutnať a konzumovať každý jeden kúsok jeho tela," uviedol v tlačovej správe zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Victoria Milan, Sigurd Vedal. V skutočnosti až 91% žien a 87% mužov uviedlo, že sú viac otvorení vykonávaniu tejto príjemnej aktivity, ak sú zamilovaní. Je to totiž znamenie túžby a obdivu. Ak si váš partner užíva tento akt, avšak oplatí vám ho len z času na čas, môžete bezpečne zkonštatovať, že ste do neho viac zamilovaná, než on do vás. Či už sa dá alebo nedá s určitosťou potvrdiť, že orálny sex je znakom zaľúbenosti, čo sa konštatovať môže je fakt, že si ho veľmi radi užívajú ľudia pri nevere.

Asi by ste si nikdy nepovedali, že ľudia neradi vykonávajú orálny sex a máte pravdu. Čísla toto tvrdenie len podporujú a až 77% žien a 72% mužov uviedlo, že takto veľmi radi uspokojujú partnera. O trochu vyššie číslo je tých ľudí, ktorí radi príjmajú túto asertivitu od partnera a iba 11% žien a 6% mužov uviedlo, že to skrátka nie je ich šálka kávy. A dáva to logiku, pretože dobrý orálny sex je skvelý, ale ak sa nerobí správne, veci môžu byť naozaj nepríjemné, prípadne nudné.

Prekvapením zostáva, že až 57% žien a 66% mužov povedalo, že by pokračovali v milostnom pomere aj v prípade, ak by bola osoba skvelá výhradne len pri orálnom sexe, ale pri ničom inom. Takže pre väčšinu ľudí je dobrý orálny sex dostatočne uspokojujúcou aktivitou pre spokojný partnerský život.


zdroj: bustle.com

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio