BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Emmy Drobnej
zdroj: instagram.com

Inšpirujte sa od známych Sloveniek, ktoré majú módu v malíčku! Toto je 15 najlepších outfitov Emmy Drobnej

Od koho čerpať inšpiráciu pri rannom rozmýšľaní pred skriňou? V pravidelnej rubrike vám prinesieme doslova to najlepšie, čo doma máme. Poodhalíme, čo skrývajú šatníky známych Sloveniek a inšpirujeme vás, ako sa štýlovo a vkusne obliecť.

Ktorá známa Slovenka vám ako prvá napadne pri slove móda? Je ich asi neúrekom, pretože ženy z našich končím sa vedia naozaj vkusne a štýlovo obliecť. Nahliadli sme už do šatníka Saši Orviskej, Soni Skoncovej či Veroniky Cifrovej Ostihoňovej a dnes sa pozrieme na to, čo v tom svojom skrýva speváčka Emma Drobná, ktorú môžete poznať ako víťazku štvrtého ročníka súťaže Česko Slovenská SuperStar

Emma sa okrem silnej fanúšikovskej základne, ktorú aktuálne tvorí na jej Instagramovom profile takmer 200-tisíc sledovateľov, môže pýšiť aj naozaj dobrým módnym vkusom. Predviedla ho aj vo svojich videoklipoch, no dokazuje ho aj počas bežných dní. Jej štýl by sa dal charakterizovať ako minimalistický, no za to s maximálnym efektom. Krikľavé a príliš "prečačkané" oblečenie by ste u nej hľadali asi márne, naopak uprednostňuje skôr jednofarebné, ľahko zladiteľné kúsky. Klasické džínsy kombinuje s basic tričkom, plátenými teniskami a džínsovou bundou, no táto nestarnúca klasika jej nesmierne pristane. Pri spoločenských udalostiach je však nesmierne elegantná a dychvyrážajúce outfity z fotení editoriálov dokazujú, že je to naozaj zmyselná žena.

Najnovšie z kategórie: Made in Slovakia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio