BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je 10 jasných znakov, že máte po svojom boku najlepšiu kamarátku, ktorá stojí za to
zdroj: Photo by David on Unsplash

Toto je 10 jasných znakov, že máte po svojom boku najlepšiu kamarátku, ktorá stojí za to

Nie každý má toľko šťastia, preto si ju nadovšetko vážte.

My ženy potrebujeme k životu len zopár vecí, medzi ktoré však určite patrí najlepšia kamoška. Je tu pre nás vo chvíľach, kedy nám je najlepšie, ale aj najhoršie a dokáže nás pochopiť lepšie než ktokoľvek na svete. Spomedzi ľudí v našom živote to je niekto, kto sa v ňom nezastavil len na chvíľu, ale kráča s nami navždy. Veď priatelia sú koniec koncov rodina, ktorú si samy vyberáme. Pozreli sme sa teda na 10 jasných znakov toho, že ste vaše priateľstvo s kamarátkou za niečo stojí.


1. V dobrom aj v zlom

Zavoláte jej jednoducho s čímkoľvek a je jedno, či sú to zlé správy o tom, že ste sa rozišli z priateľom alebo tie dobré, že vás prijali do vysnívanej práce. Viete, že sa s vami bude tešiť, ale ak bude treba, poskytne vám svoje rameno na vyplakanie. A tak isto sa môže ona spoľahnúť na vás, v podstate kedykoľvek a kdekoľvek.

2. Udrží tajomstvo

My ženy sme od prírody klebetnice a máme tendenciu všetko vytárať. Väčšinou ani nie zámerne, len si jednoducho nedáme pozor a prekecneme sa. Pravá kamarátka však vie, aké citlivé tajmostvo je a vašu náklonnosť  by rozhodne nikdy nechcela stratiť. Naozajstné kamarátstvo je totiž založené najmä na dôvere, ktorá sa vždy preverí práve tajomstvami zo ženského sveta.

jorge-flores-223750
Photo by Jorge Flores on Unsplash
3. Máte stále o čom

Poznáte sa už vyše 8 rokov, ale je úplne jedno či spolu trávite každý deň, alebo sa stretávate raz za mesiac. Vždy sa totiž máte o čom rozprávať a dokážete nájsť spoločnú tému. Zaujíma vás čomu sa tá druhá venuje, s kým sa stretáva a kde trávi voľný čas. Musíte vždy prebrať najdôležitejšie udalosti uplynulých dní, pretože chcete mať prehľad a nič vám nesmie ujsť. Ste predsa ako jej nevlastná sestra.

4. Je lojálna 

A nikdy vás nenechá v nepríjemnej situácii. Dokonca ani keď má v ponuke večerný program, ktorý sa neodmieta. Ste pre ňu totiž prvorádá a keď ste sa na niečom dohodli, tak to platí. Rozhodne to nie je typ kamarátky, ktorá bude mať o mesiac novú "najlepšiu" kamošku.

katie-treadway-171141
unsplash.com
5. Je úprimná

Čo by sa od najbližšej kamarátky naozaj patrilo. Veď to je jedna z najdôležitejších vlastností, ktorú usi  druhých ceníme nad zlato. Asi by ste nechceli, aby vám súhlasne pritakávala v kabínke a za chrbtom  ohovárala, že máte po zime zopár kíl navyše. A hlavne ak potrebujete poradiť v dôležitých životných situáciách, chcete mať pri sebe niekoho, kto vám dá relevantný názor, ktorý vám v rozhodnutí pomôže. 

6. Neohovára vás

Ak má nejaký problém, povie vám to narovinu. Nevyťahuje "špinu" za vaším chrbtom pred ostatnými, ale vyjasní si radšej všetko z očí do očí. Čo viac si od dobrej priateľky môžete želať?

7. Neustále sa smejete

A je jedno, či ste spolu alebo si len píšete prostredníctvom mobilu. Označujete sa na obrázkoch, posielate si videá. Máte skrátka svoj druh komunikácie, na ktorý už nepotrebujete častokrát ani slová, pretože ho pochopíte aj tak len vy. Robíte si zo seba navzájom srandu, avšak nikdy sa na seba neurazíte. A to je skvelé.

rawpixel-com-340961
Photo by rawpixel.com on Unsplash

8. Nezávidí vám

Aj keď možno práve nemá priateľa a je nespokojná v práci, teší sa z každého vašeho úspechu. Vždy vám totiž praje len to najlepšie, a to aj v prípade, že jej samej sa tak celkom nedarí. Vždy vás podporí v nových cieľoch a ak je to v jej schopnostiach, dokonca vám rada pomôže. Bez toho aby niečo  v budúcnosti očakávala za odmenu. 

9. Nesnaží sa vás zmeniť

Berie vás takú aká ste. Nevadí jej to, ako sa obliekate, čo počúvate, ani akí sa vám pačia muži. Absolútne rešpektuje váš vkus a štýl, napriek tomu že ten jej je na míle vzdialený. 

10. Nežiarli

Nesnaží sa vás obmedzovať a aj keď by s vami najradšej trávila všetok svoj čas, racionálne si uvedomuje, že máte aj svoj vlastný program. Bez nej. To, že chcete mať čas aj bez nej je predsa úplne normálne a tak isto ho chce mať aj ona. Napriek tomu, že sa týždeň nevidíte sa na vás nehnevá, že ste "nemali" čas, ale radšej chce vedieť, čo všetko ste za tú dobu zažili. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio