BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Levi, využite začiatok týždna naplno! Ostatné dni sa totiž budete potýkať len s problémami
zdroj: pixabay.com

Levi, využite začiatok týždna naplno! Ostatné dni sa totiž budete potýkať len s problémami

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

BARAN

Je pred vami taký nijaký pracovný týždeň, v priebehu ktorého sa nebudú diať žiadne mimoriadne či už negatívne, alebo pozitívne veci. To je dobré, pretože ste bez nálady, a to vám bráni plne sa sústrediť. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou pokojné dni. Pondelok, utorok, ako aj celý víkend budú veľmi príjemné hlavne v oblasti citov a lásky.

BÝK

Od pondelka do štvrtka sa vo vašom zamestnaní budú diať priaznivé zmeny. Robota vám pôjde od ruky a čo vás určite poteší je to, že vaša finančná situácia je na vzostupe. Piatok bude pokojný. V súkromí už v pondelok prežijete veľa láskyplných chvíľ s vašimi partnermi a tieto pocity si prenesiete aj do nadchádzajúceho víkendu, ktorý bude veľmi príjemný.

BLÍŽENCI

Napriek tomu, že ste v tieto dni bez nálady, možno až depresívni, budete vo vašom zamestnaní mimoriadne úspešní vo všetkom čo budete robiť. Dokonca sa vám bude dariť v budovaní vašej kariéry. Váš súkromný život bude v tomto týždni pod jedným znakom, a tým je láska. Hlavne v pondelok, utorok a v nedeľu si jej užijete do sýta.

RAK

Od pondelka do stredy a aj v piatok môžete na vo vašom pracovisku robiť čokoľvek. Všetko sa vám bude dariť presne tak, ako to chcete. Iba vo štvrtok sa radšej držte v úzadí. Váš osobný život bude už pondelok zaujímavý v oblasti lásky. Je vysoko pravdepodobné, že stretnete niekoho z minulosti, ku komu ste prechovávali vrúcne city. Vy nezadaní, pripravte sa na neočakávané zamilovanie sa.

LEV

V pondelok a utorok by ste sa v zamestnaní mali snažiť urobiť všetko, čo ste si na tento týždeň naplánovali, pretože od stredy až do piatku sa budete potýkať iba s problémami a prekážkami. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu hlavne o citoch a láske. Nadchádzajúci víkend bude príjemný. Môžete ho využiť napríklad na venovanie sa vašim koníčkom, alebo tráviť čas s vašou rodinou .

PANNA

Ste bez nálady, depresívni, podráždení, ale ak ide o vaše pracovné povinnosti, chováte sa ako praví profesionáli. Vaše pracovné povinnosti si plníte na sto percent. Dokonca sa vám darí pokračovať v budovaní kariéry. V súkromí si v spoločnosti vašich partnerov počas pondelka, utorka a nedele užijete veľa lásky.

VÁHY

Od pondelka do štvrtku sa u vás v zamestnaní budú diať postupné priaznivé zmeny, ktoré budú mať pozitívny dopad a na vaše financie. Piatok bude pre vás pokojným pracovným dňom. Vo vašom osobnom živote si pondelok rezervujte na lásku. V tejto oblasti vám budú hviezdy naklonené maximálne. Aj víkend bude veľmi príjemný.

ŠKORPIÓN

V tomto týždni či už pôjde o vaše pracovné povinnosti, kariéru, alebo financie, očakávajte iba jedno - úspech. Konečne máte po dlhom čase pred sebou obdobie, v ktorom môžete riešiť všetko, čo je pre vás dôležité. Vo vašom súkromí sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od vás vyžadovali vašu osobnú angažovanosť.

STRELEC

Tento pracovný týždeň bude pre vás tak trochu zvláštny. Na jednej strane sa dozviete o zmenách, ktoré nebudú veľmi príjemné a na druhej strane budete vašimi nadriadenými ocenení za vaše doterajšie dobré výsledky. Vy nezadaní by ste mali v pondelok vybehnúť niekam medzi ľudí napríklad na kávu, pretože máte príležitosť stretnúť vašu životnú lásku.

KOZOROŽEC

Aj keď sa snažíte robiť ako len najlepšie viete, vaši nadriadení sú s vami nespokojní. Snažte cez to preniesť a nerobte predčasné závery. Venujte sa tomu, čomu máte. Vo vašom osobnom živote sa doma v utorok nevyhnete nepríjemným hádkam. Našťastie v piatok sa všetko urovná, takže víkend už bude príjemný.

VODNÁR

Vašu snahu a odhodlanie pracovať najlepšie ako dokážte vám nikto nemôže uprieť, ale aj tak vám to nebude nič platné. Proste sa vám nebude dariť skoro nič čo budete robiť. A ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na spokojnosť. Ešteže vo vašom súkromí je všetko v poriadku, no dokážete si to užívať? Zrejme nie.

RYBY

Počas týchto dní ste nesvoji, podráždení a snáď aj v malej depresii. A to sa bohužiaľ bude negatívne odzrkadľovať na všetkom, čo budete robiť. Preto sa venujte len tomu, čo je nevyhnutné urobiť a ostatné si odložte na vhodnejšie obdobie. V súkromí vás v utorok čakajú malé nedorozumenia, ktoré sa vám v piatok podarí odstrániť. Víkend bude plný lásky.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio