BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nesmúťte za letom! Poradíme vám 5 trikov, ktoré vás naladia na tú správnu jesennú vlnu
zdroj: instagram.com

Nesmúťte za letom! Poradíme vám 5 trikov, ktoré vás naladia na tú správnu jesennú vlnu

Najobľúbenejšie ročné obdobie väčšiny ľudí už nadobro skončilo. Vystriedala ho pochmúrna a chladnejšia jeseň. Nemusíte však vešať hlavu, poradíme vám ako si aj toto ročné obdobie užiť naplno.

Nie je všetko tak pochmúrne, ako sa zdá a dokonca ani jeseň nemusí byť depresívna. Veď predsa všetko bude tak, ako si to len my urobíme. Pripravili sme pre vás 5 skvelých tipov, ktoré vám toto ročné obdobie  pomôžu zvládnuť s radosťou a úsmevom na perách.

1. Seriály a filmy

Počas leta sme viac vyťažené a rozlietané, preto máme logicky aj menej času. V septembri a celkovo počas jesene nám času opäť pribúda. Preto si večery môžme začať krátiť sledovaním seriálov. Možností je veľmi veľa, množstvo nových seriálov, ale určite aj staré klasiky ako napríklad Priatelia. Ani neviete ako a zrazu zhltnete celú sériu. To isté platí aj o filmoch. Spravte si nejaké občerstvenie, nalejte pohár vína a vyložte nohy. Takto s partnerom môžete prežiť naozaj pekný večer. 

2. Posedenie s čajom a knihou

Ak patríte k nadšencom čítania, teraz je ten správny čas siahnuť po nových kúskoch. Na dlhé jesenné večery osamote nie je nič lepšie, ako dopriať si pohladenie na duši práve v tejto forme. Nielenže tým obohatíte svoju dušu, ale aj rozšírite slovnú zásobu a načerpáte nové vedomosti. Pripravte si šálku obľúbeného čaju, vezmite pripravenú knihu, zababušte sa a relaxujte. 

3. Teplé svetre a huňaté šály

Vytrieďte svoj šatník a zadovážte si nové kúsky. Veď ako každá správna žena vie, oblečenia nikdy nie je dosť. Siahnite v obchodoch po nových pletených svetroch, ktoré sú tak neskutočne pohodlné a zároveň aj veľmi trendy a moderné. Vyskúšajte zaradiť do šatníka aj populárnu horčicovú farbu, ktorú doplníte bordovou v kombinácií s nadčasovou čiernou. Svetre sa dokonalo ladia najmä s bielymi košeľami, ktoré sú taktiež neprekonateľne klasickými a zároveň nadčasovými kúskami. 

4. Neodolateľne nádherná príroda

Na jeseň možno nie je počasie úplne ideálne, äavšak príroda sa mení na rozprávku. Obohaťte nielen svoj Instagram o čarokrásnu prírodu, ale potešte napríklad aj seba počas podvečernej prechádzky s partnerom. Vychutnajte si krásy prírody a dokonalú súhru farieb jesene, vyberte sa napríklad do lesa či parku. Nachytajte posledné slnečné lúče, ktoré sú na rozdiel od tých letných veľmi príjemné a až priam sa modlíme, aby ich bolo ešte o čosi viac. 

5. Viac času pre seba

Práve toto obdobie je priam stvorené na to, aby sme sa po lete dali opäť "dokopy". Nájdite si čas na svoje vlasy, pleť, ale aj postavu. Vyčleňte si jeden deň v týždni pravidelne iba pre seba a pripravte si rôzne domáce skrášľovacie procedúry. Začnite sa venovať cvičeniu v pohodlí domova, pripravte si peeling na celulitídu či strie alebo si vyrobte domáce vlasové masky. Po náročnom letnom období si zaslúžite venovať sa aj samej sebe. 

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio