BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Viete čo o vás vypovedá obliekanie podprsenky? Aj táto aktivita dokáže prezradiť aká ste osobnosť
zdroj: pixabay.com

Viete čo o vás vypovedá obliekanie podprsenky? Aj táto aktivita dokáže prezradiť aká ste osobnosť

Tak jednoduché, no pritom to každá z nás robí úplne iným štýlom.

Pre väčšinu z nás už asi automatická každodenná činnosť, nad ktorou sa vôbec nepozastavujeme. Každej nositeľke vyhovuje iný štýl obliekania si tohto typicky ženského kúsku oblečenia. Podľa expertky na reč tela Patty Wood, poznáme 4 klasické spôsoby, ktoré ženy najčastejšie využívajú. Každý z týchto spôsobov o svojich majiteľkách čosi vypovedá. Viete čo o vašej osobnosti vypovedá ten váš spôsob? 

1. Najskôr zapnúť, až potom obliecť

Tento spôsob používa asi najmenej z nás. Podprsenku zapnete a až potom si ju prevlečiete cez hlavu. O osobách, ktoré preferujú tento spôsob obliekania vypovedá najmä to, že majú všetko detailne pripravené a presne stanovený plán, ktorého sa za každých okolností budú držať. Ste žena, ktorá má rada všetko podľa svojich predstáv a nič nenechávate na náhodu. V spontánnych situáciách alebo pri improvizovaní sa cítite neprirodzene alebo až nepríjemne. 

Photo by Gabriel Nunes on Unsplash

2. Zapínanie vpredu

Ak preferujete práve tento typ bielizne s inovatívnym zapínaním, znamená to, že ste naozaj veľmi praktická žena. Nemáte problém s otázkami života a viete, čo od neho očakávate. Máte jasne stanovený životný cieľ, za ktorým si idete a len tak hocičo vás nerozhádže. S prípadnými prekážkami sa viete hravo vysporiadať a prispôsobiť sa takmer každej situácii. 

3. Ruky za chrbtom 

Napriek tomu, že svoju spodnú bielizeň nemusíte pri zapínaní vidieť, nie je to pre vás žiadna veľká výzva a nerobí vám to problém. Nerady stojíte v centre pozornosti a radšej svoju energiu využijete na podporu či pomoc svojim blízkym. Pre svoje okolie ste práve vy bútľavou vŕbou a záchrannou rukou, ktorá pri otázke pomoci ani na chvíľu nezaváha. 

Photo by freestocks.org on Unsplash

4. Zapnúť na bruchu, otočiť a natiahnuť

Tento spôsob označuje svoje nositeľky za veľmi charizmatické. Ste veľmi otvorené a svoje okolie ovplyvňujete viac, ako si uvedomujete. Rady ste stredobodom diania a užívate si každú pozornosť, ktorej sa vám dostane. Veci, ľudia alebo napríklad aj činnosti, vás veľmi rýchlo dokážu nudiť. 

zdroj: woman.at

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio