BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vodnári, váš osobný život bude v tieto dni ako na hojdačke! Prajný však bude pre plnenie úloh a povinností
zdroj: pixabay.com

Vodnári, váš osobný život bude v tieto dni ako na hojdačke! Prajný však bude pre plnenie úloh a povinností

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

BARAN

Počas týchto dní sa nebudete cítiť v psychickej pohode. Budete podráždení, nervózni a deprimovaní. No napriek všetkým týmto nepríjemným pocitom sa vám v zamestnaní, v podnikaní a aj kariérne darí. V osobnom živote, obzvlášť v oblasti lásky, sa môžete tešiť na príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov. Vy nezadaní zasa z nových vzťahov.

BÝK

Celý tento pracovný týždeň budete bez nálady. Ani robota vás nebude baviť čo bude mať negatívny dopad na vaše pracovné výkony, ale aj výsledky. Preto sa radšej venujte len tým najnutnejším povinnostiam. Aspoň že v osobnom živote, najmä v citovej oblasti, bude všetko v najlepšom poriadku. Ak ste nezadaní a túžite po láske, nezostávajte cez víkend doma a vyberte sa medzi ľudí.

BLÍŽENCI

V zamestnaní sa pokúste postíhať čo najviac počas pondelka. V tento deň sa vám bude aspoň ako-tak dariť, pretože od utorka do štvrtka to budete mať naozaj náročné. Piatok už bude pokojný. V súkromí sa snažte doma najmä v stredu vyhnúť zbytočným výmenám názorov, medzi vami a vašou rodinou. Naopak v piatok vám vesmír bude priať v oblasti lásky.

RAK

Mali by ste sa pripraviť na to, že vo vašom zamestnaní vás v priebehu utorka a stredy čakajú mimoriadne náročné dni, ktoré vás budú stáť veľa psychických síl. Našťastie počas štvrtka a piatku sa všetko okolo vás začne upokojovať. Vaše súkromie nebude tento týždeň poznačené ničím významným. V pondelok vás čakajú malé hádky, štvrtok bude naopak naplnený romantikou a víkend bude taktiež príjemný a pokojný.

LEV

Máte pred sebou maximálne pohodový pracovný týždeň. Ste ohnivé znamenie, ktoré má rado akciu, preto vám nemusí vyhovovať tento stav, ale nestresujte sa, pretože nič sa nedeje. Užívajte si to. Vaše súkromie bude v tieto dni mierne rozkolísané. v pondelok sa budete tešiť z lásky, naopak v stredu a vo štvrtok sa nevyhnete ostrým hádkam. Víkend už bude v pohode.

PANNA

Tento týždeň bude pre vás vo vašom zamestnaní skúškou vašej trpezlivosti a odolnosti. V pondelok sa vám bude ešte ako-tak dariť, ale od utorka do štvrtka sa budete musieť zaoberať iba problémami a prekážkami. Až v piatok sa situácia okolo vás začne upokojovať. Vo vašom osobnom živote sa v stredu nevyhnete hádkam, ktoré sa vám v piatok podarí dať do poriadku a pohody.

VÁHY

V tieto dni budete na pracovisku bez nálady, navyše budete podráždení a nervózni. Nič vás nebude baviť, ani práca nie, a to sa bohužiaľ negatívne naplno prejaví aj na vašich výsledkoch a výkonoch. Našťastie aspoň že vo vašom súkromí ste spokojní. Vy zadaní si dokonca cez víkend užijete veľa romantiky a vy nezadaní, máte naopak príležitosť stretnúť svoju novú lásku.

ŠKORPIÓN

Je pred vami vyslovene úžasný pracovný týždeň. Ste plní energie a elánu, preto vám pôjde robota doslova od ruky, čo bude mať samozrejme pozitívny dopad aj na vaše finančné ohodnotenie. Super sa bude dariť aj vám, podnikateľom. Aj vaše súkromie sa bude tieto dni niesť vo veľmi prijemnej atmosfére. Najmä počas štvrtka a piatku.

STRELEC

Očakávajte, že v zamestnaní budete počas týchto dní konfrontovaní s veľkým množstvom nepríjemných pracovných zmien, ktoré sa vám podarí ako tak ustáť iba vďaka tomu, že sa dokážete obrniť vnútorným pokojom a trpezlivosťou. V súkromí by ste mali byť obozretní hlavne v pondelok. Hrozia nevery, preto si dávajte pozor! A opatrní buďte aj cez víkend. Mohol by byť plný hádok.

KOZOROŽEC

Od pondelka do stredy budete v zamestnaní čeliť problémom, ktoré vo vás vyvolajú vnútorný nepokoj a nervozitu. No vo štvrtok a piatok sa situácia rapídne zmení. Dozviete sa o priaznivých zmenách. Vaše súkromie bude po celý týždeň poznamenané flirtom. Preto pozor vy zadaní, aby ste neprekročili hranicu, a to hlavne v stredu a vo štvrtok.

VODNÁR

Tento týždeň bude veľmi prajný, hlavne pre vás, čo si idete tvrdo za kariérou. Úspešní budete aj v plnení si vašich úloh a povinností. No z finančného hľadiska sa to bohužiaľ neodzrkadlí. Váš osobný život bude v tieto dni ako na hojdačke. Raz hore a raz dole. V stredu láska, v sobotu hádka, nedeľa bude opäť v pohode.

RYBY

V priebehu týchto dní budete na pracovisku takí nijakí, úplne bez elánu a energie, pritom sa nič podstatne negatívne diať nebude. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote to bude veľmi podobne. A aj napriek tomu, že ste obklopení vašimi blízkymi, sa budete cítiť nemilovaní a sami.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio