BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Barani, tento týžden budete mať maximálnu priazeň nebeskej oblohy. Vača charizma vyvolá záujem u opačného pohlavia
zdroj: pixabay.com

Barani, tento týžden budete mať maximálnu priazeň nebeskej oblohy. Vača charizma vyvolá záujem u opačného pohlavia

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

BARAN

V pondelok budete mať maximálnu priazeň nebeskej oblohy. Bude to vynikajúci deň na prácu, kariéru, ale aj podnikanie. Od utorka do piatku očakávajte rôzne menšie prekážky, ale tie sa vám podarí s ľahkosťou zvládnuť. Vaše súkromie bude v tomto týždni príjemné, pretože z vás bude vyžarovať veľká charizma a sexepeal, takže vďaka nim bude o vás veľký záujem zvlášť u opačného pohlavia.

BÝK

Pondelok a utorok by ste v zamestnaní mali využiť maximálne ako dokážete. Budú to vynikajúce pracovné dni hlavne na posun vo vašej kariére. Streda až piatok vám prinášajú hlavne problémy, ktoré vám budú brániť venovať sa vašim povinnostiam. V osobnom živote by ste mali byť opatrní najmä v utorok a v stredu. Hrozia vám doma zbytočné nedorozumenia. Naopak víkend bude plný lásky.

BLÍŽENCI

Máte pred sebou naozaj veľmi pokojný pracovný týždeň. Možno bude pre vás až tak pokojný, že sa budete trochu nudiť. Využite to - napríklad sa vzdelávajte, alebo ponúknite pomoc vašim kolegom. Nielen že to ocenia, ale vrátia vám to, keď budete potrebovať pomoc vy. V súkromí máte pred sebou pokojné dni okrem štvrtku, počas ktorého sa môžete doma pohádať s partnermi.

RAK

Ak máte v tomto týždni pred sebou dôležité rokovania alebo neodkladné povinnosti, ktoré je nutné úspešne zvládnuť, tak na to všetko využite pondelok a utorok. Od stredy až do piatku to budete mať vo všetkom, čo budete robiť, mimoriadne ťažké. Najmä v kariére. Vo vašom osobnom živote to bude naopak. V utorok a v stredu sa budete len hádať. Až víkend bude pekný. Hlavne nedeľa, ktorá bude len o láske.

LEV

Mali by ste sa pripraviť na veľmi náročný pracovný týždeň. Aj keď sa budete snažiť akokoľvek, nebude sa vám dariť v ničom, čo budete robiť. To isté sa bude týkať aj vašej kariéry. Aj vy čo podnikáte to budete mať veľmi kritické. K tomu všetkému sa v súkromí pochytíte s partnermi. Zvlášť vo štvrtok a piatok si nebudete vedieť prísť na meno.

PANNA

Pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude tento pracovný týždeň až priveľmi kľudný, takže je dosť možné, že sa budete aj trocha nudiť. Na druhej strane toto pokojné obdobie môžete využiť napríklad na štúdium nejakej odbornej literatúry. Aj váš osobný život sa bude v tieto dni niesť v pokojnom duchu až na štvtrok, kedy je možné, že sa doma trochu "posekáte".

VÁHY

Pondelok a utorok budú pre vás vynikajúce pracovné dni, počas ktorých budete úspešní vo všetkých vašich úlohách a povinnostiach. Podobne budú úspešné aj vo vašej kariére. Od stredy až do piatku sa vyskytnú problémy. V súkromnej oblasti vášho života si v utorok a stredu dávajte pozor na to čo doma poviete, pretože hrozia hádky. Naopak cez víkend si užijete veľa romantiky.

ŠKORPIÓN

Tento pondelok bude pre vás pracovne úplne dokonalý, ale aj po zvyšok týždňa sa vám bude veľmi dobre dariť. Aj napriek tomu, že zo strany vašich nadriadených budete cítiť málo podpory a náklonnosti. Taktiež aj v oblasti lásky budete úspešní. Je tu príležitosť založiť si nové vzťahy, splodiť potomstvo a aj v stálych vzťahoch môže preskočiť nová iskra.

STRELEC

Mali by ste sa pripraviť na pomerne náročný pracovný týždeň, počas ktorého sa dozviete o veľkom množstve nepríjemných zmien. Iba z veľkou dávkou trpezlivosti to všetko, čo sa deje vo vašom zamestnaní, ustojíte. V súkromí si už v pondelok budete s partnermi užívať romantický večer, ale v piatok a v nedeľu sa nevyhnete malým, no nepríjemným hádkam.

KOZOROŽEC

Na vašom pracovisku sa v tieto dni bude diať veľa pozitívnych zmien, z ktorých sa ale nedokážete tešiť, pretože vám bude chýbať elán a aj energia, čo sa samozrejme negatívne odzrkadlí aj na vašich výkonoch. V osobnom živote zažijete množstvo kritických momentov, hlavne v oblasti lásky. Sú možné hádky, rozchody, rozvody.

VODNÁR

V priebehu týchto dní sa nebudete mať dôvod sťažovať na nedostatok práce. Tej máte veľa a ide vám pekne od ruky. Stíhate aj nemožné, ale máličko budete nespokojní s vašim finančným ohodnotením za výsledky a výkony. Vaše súkromie bude celý týždeň v pohode. Láska vás bude hriať a tešiť najmä v utorok a v piatok.

RYBY

V tomto týždni budete mať v práci, ale aj v podnikaní celkom dosť chaosu a stresu. Budete z toho síce dosť podráždení a nervózni, ale nakoniec to všetko ako-tak zvládate. V oblasti lásky, ako aj v citovom živote sa počas týchto dní budete trápiť, pretože žiarlite. Celkovo budete mať pomerne hekticky týždeň.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio