BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Túto vychytávku jednoducho musíte mať! Magnetické riasy vám vyčarujú neodolateľný pohľad
zdroj: youtube.com

Túto vychytávku jednoducho musíte mať! Magnetické riasy vám vyčarujú neodolateľný pohľad

Už žiadne lepidlo či poškodzovanie vašich prirodzených rias. Okrem toho vám aplikácia zaberie len zopár sekúnd.

Spoločnosti ponúkajúce či už dekorativnú kozmetiku, alebo takú ktorá je určená na starostlivosť o pleť, sa neustále predbiehajú v rôznych inováciách. Každoročne pribúdajú na pultoch obchodov rôzne vychytávky, ktoré by mali nám mali pomôcť urýchliť našu každodennú beauty rutinu a zároveň by mali byť šetrné k nášmu telu.  Aj v tomto prípade tomu nebude inak a máme skvelú správu zo sveta make-upu. Magnetické riasy.

Áno, čítate správne. A ak ste aj vy vernou fanúšičkou akýchkoľvek umelých rias, určite budete nadšená. Zdá sa totiž, že odzvonilo dlhočizným hodinám stráveným u kozmetičky, ktorá vám vykúzli neodolateľný pohľad za pomocí 3D rias. Takisto môžete dať zbohom lepidlu a umelým riasam z drogérie. 

Spoločnosť One Two Lashes totiž prichádza s absolútnou vychytávkou, ktorú sme ešte nevideli. Ako však môžu fungovať magnetické riasy, keď na oku žiadny magnet nemáme? Zdá sa, že veľmi jednoducho. Balenie, ktoré stojí v prepočte približne 60 eur obsahuje dve sady trsov, ktoré sú určené na horné viečka. Ich aplikácia spočíva v upevnení jedného trsu nad vrchné riasy a druhého trsu tesne pod ne. Miniatúrnym magnetom sa tieto dva trsy dokážu spojiť a skvele držia aj bez použitia lepidla. Ich následné odstránenie je tiež jednoduché, stačí jednoducho oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie

Make-up Youtuberka Safiya Nygaard ich vyskúšala na vlastnej koži a svoje reakcie zaznamenala aj na video. Môžete si teda pozrieť, ako prebiehala aplikácia aj samotné odstránenie a zvážiť, či by ste podobný výmysel uvítali aj vo svojej kozmetickej taštičke. Na nás rozhodne zapôsobili, preto ak s nimi máte už nejaké skúsenosti, rozhodne sa s nami podeľte v komentároch. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio