BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najsexy väzeň sveta spravil to, čo všetci predpovedali. Sklamal tak fanúšikov po celom svete
zdroj: instagram.com

Najsexy väzeň sveta spravil to, čo všetci predpovedali. Sklamal tak fanúšikov po celom svete

Spojenie slávy a penazí, zdá sa, naozaj nerobí dobrotu.

Pamätáte si ešte fotografiu väzňa, ktorá v roku 2014 obletela celý svet? Jeho prenikavé modré oči a drsný výzor s mnohými tetovaniami Jeremymu Meeksovi ihneď odštartovali kariéru vo svete modelingu a po prepustení sa začal jeho život naozaj obracať naruby. Stal sa totiž jedným z najúspešnejších modelov súčasnosti a jeho sláva závratne stúpa. 

Okrem módnych prehliadok pre najznámejších dizajnérov a značky sa 33-ročný Jeremy pravidelne objavuje na prestížnych eventoch, čo mohlo byť kameňom úrazu aj v tomto prípade. Ešte donedávna totiž tvoril pár so svojou manželkou Melissou, s ktorou bol od roku 2008 a na sociálnych sieťach pravidelne pridávali spoločné fotky. 

A post shared by Melissa Meeks (@mmeeks14) on

Po tom, ako sa mu začalo dariť teda doprial nielen sebe, ale aj rodine. Zo zárobkov kúpil obrovskú vilu v Kalifornii, užívali si spoločne luxusné dovolenky a oblečenie. Všetko vyzeralo ako dokonalá idylka, no zdá sa, že týmto dňom nadobro odzvonilo. Stalo sa totiž presne to, čo mnohí ľudia predpokladali.

Keďže sa úspešný model začal pohybovať v prostredí bohatých a známych ľudí, krásnych žien a luxusu, prechádzalo jeho manželstvo ťažkou skúškou. A nie veľmi úspešne. Jeho srdce sa totiž vybralo inou cestou a v júli tohto roka sa na internete objavili fotografie, ako sa fešák stretáva s inou ženou. Tou je Chloe Green, dedička a dcéra britského miliardára Phillipa Greena. Dvojicu nafotili, ako si užívajú spoločné chvíle, a to odštartovalo výpĺňanie rozvodových papierov.

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

Jeho počínanie naozaj nahnevalo takmer všetkých fanúšikov, ktorí nešetrili kritikou a pod jeho fotografie bez hanby vyjadrovali svoje názory. Samotný Jeremy sa k celú situáciu nijak nekomentoval a naďalej si užíva chvíle v spoločnosti novej priateľky. Manželka Melissa, ktorá sa o celej afére dozvedela zo sociálnych sietí, už údajne doručila na súd žiadosť o rozvod, a tak sa onedlho každý z dvojice vydá na svoju cestu.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio