BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ryby, čaká vás príjemný pracovný týždeň. V osobnom živote sa však nevyhnete menším výmenám názorov
zdroj: pixabay.com

Ryby, čaká vás príjemný pracovný týždeň. V osobnom živote sa však nevyhnete menším výmenám názorov

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

BARAN

Od pondelka do stredy očakávajte v zamestnaní prekážky a problémy, ktoré vám budú zasahovať hlavne do vašej kariéry. Vo štvrtok a piatok budete podráždení a nervózni, čoho dôvodom bude váš zhoršený zdravotný stav. našťastie vo vašom súkromí máte pred sebou príjemný týždeň. Hlavne víkend bude pekný. nedeľa sa bude niesť v znamení citov a lásky.

BÝK

Po celý tento pracovný týždeň budete vo vašom zamestnaní doslova nadmieru spokojní, pretože bude kľudný. Nič mimoriadne sa nedeje, a to vám momentálne vyhovuje. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote sa cítite v tieto dni fajn. Dokonca v utorok a v stredu strávite v spoločnosti vašich partnerov milé a láskyplné chvíle.

BLÍŽENCI

Máte pred sebou taký zvláštny, prázdny pracovný týždeň až na malé nepríjemne zmeny. Ale tie v pohode zvládate. Dokonca sa môžete pristihnúť pri tom, že sa trochu nudíte a že by ste prijali viac roboty. Taktiež aj vo vašom súkromí je v tieto dni pokoj a kľud. Na víkend by ste mohli pre vás a vašich partnerov naplánovať niečo milé a romantické.

RAK

V utorok a vo štvrtok sa radšej na pracovisku vyhnite dôležitým obchodným rozhodnutiam, pretože na tieto úkony nebudete mať práve najvhodnejšie obdobie. V ostatných dňoch sa vám bude dariť veľmi dobre vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu plné lásky. Zvyšné dni sú pohodové a kľudné.

LEV

Napriek niektorým neprajníkom z radov vašich spolupracovníkov a aj rôznym problémom, prekážkam, sklamaniam a nervozite, sa vám darí úspešne napredovať vo vašej kariére. Vo vašom súkromí ste v priebehu týchto dní spokojní. Najmä štvrtok a piatok budú príjemné a pekné na všetko čo je spojené s láskou.

PANNA

Pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude toto taký nemastný, neslaný týždeň. Očakávajte menšie nepríjemné zmeny, ktoré ale v pohode zvládnete. Radi by ste prijali viac roboty. Taktiež aj vo vašom osobnom živote je pokoj. Preto budete mať počas víkendu možnosť urobiť si plány podľa vašej chuti a predstáv.

VÁHY

V tomto týždni sa na vašom pracovisku nebude diať nič, čo by si od vás vyžadovalo špeciálne nasadenie, a to vám bude vyhovovať. Budete mať viac času a priestoru na vaše súkromie, v ktorom si hlavne v utorok a v stredu v spoločnosti vašich partnerov či už stálych, alebo nových užijete veľa romantiky a láskyplných chvíľ.

ŠKORPIÓN

V tomto týždni bude pre vás dôležité zvládnuť pondelok, počas ktorého sa vám nebude nič dariť. Ostatné pracovne dni už budú dobré, skôr také oddychové než pracovné. Naopak vo vašom osobnom živote by ste mali pondelok využiť maximálne ako viete. napríklad sa vyberte s priateľmi niekam von medzi ľudí. Vás nezadaných tam niekde čaká nová láska.

STRELEC

Máte chuť do roboty aj veľa dobrých nápadov, ale v tomto týždni vám to nie je nič platné. Nie je ten správny čas na to, aby ste ich predniesli vašim nadriadeným. Viete to, a preto ste nespokojní. Ešte že vaše súkromie bude v tieto dni pokojné. Celý týždeň bude prebiehať relatívne dobre. Cez víkend, hlavne v sobotu si užijete veľa lásky a romantiky.

KOZOROŽEC

V tomto celom pracovnom týždni ste maximálne nervózni a napätí, a to aj napriek tomu, že vaši nadriadení vám prejavujú dôveru, podporujú vás a stoja na vašej strane. Snažte sa vašu nervozitu neprenášať do vášho súkromia, pretože v utorok sa doma aj bez toho nevyhnete veľmi ostrým hádkam kvôli tomu, že vaši partneri už nejaký čas majú pocit, že sa im dostatočne nevenujete.

VODNÁR

Vo vašom zamestnaní sa vám v tomto týždni po kariérnej stránke darí vynikajúco, ale stojí vás to nesmierne veľa nervov a úsilia. Na pokoji vám nepridáva aj slabé finančné ocenenie za vaše výkony a výsledky. V súkromí vás vo štvrtok a v piatok doma čakajú menšie hádky. Preto si dávajte pozor na slová, ktoré vyslovíte, aby ste situáciu nezhoršili.

RYBY

Môžete sa tešiť, pretože je pred vami veľmi príjemný pracovný týždeň. Robota vám ide od ruky, máte dobré výsledky a ostáva vám ešte čas na to, aby ste pomohli aj vašim kolegom. Vo vašom osobnom živote sa pravdepodobne v pondelok nevyhnete menším výmenám názorov. V piatok a aj cez víkend si naopak užijete veľa príjemných a veselých zážitkov v kruhu vašej rodiny.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio