BEAUTY.sk BEAUTY.sk

FOTO: Vyskúšali sme 4 pleťové micelárne vody. Ako si viedli v odličovacom teste?
zdroj: BEAUTY.sk

FOTO: Vyskúšali sme 4 pleťové micelárne vody. Ako si viedli v odličovacom teste?

Pravá milovníčka make-upu musí prejsť naozaj tŕnistou cestou, kým si nájde produkty s ktorými je 100% spokojná.

Či už hovoríme o pleťovej kozmetike, tej na vlasy alebo našej milovanej dekoratívnej, určite viete, čo máme na mysli. Kúpite si domov produkt v nádeji, že to bude ten pravý, následne ho vyskúšate a sú tri môžné varianty, ako to môže dopadnúť. 

Buď je to láska na prvý pohľad, alebo je produkt jednoducho priemerný a nehodnotíte ho ani pozitívne ani negatívne, alebo v tom najhoršom prípade ho už nikdy viac nepoužijete. Sadá vám naň prach, kým ho nevyhodíte s prešvihnutým dátumom spotreby. Práve tomu by sme chceli predísť, a preto sme sa rozhodli otestovať produkty za vás. Pozreli sme sa na 4 pleťové micelárne vody dostupné v našich končinách. Ako to dopadlo?

BEAUTY.sk

1. Balea micelárna čistiaca voda pre suchú a citlivú pleť

cena: 3,69 EUR

kde kúpiť: dm drogerie markt Slovensko

výhody: Táto micelárna voda má neutrálnu vôňu a predáva sa vo veľkom 400 ml balení, čo z nej robí najlacnejší produkt nášho testu. V odličovacom teste si však aj napriek nízkej cene viedla celkom dobre a zaradili by sme ju na pekné druhé miesto.

nevýhody: Čistiaca voda od značky Balea trochu zvláštne pení, čo zanecháva na pleti nepríjemný pocit a máte potrebu si isť opláchnuť tvár. Po jej použití sme nemali pocit, že máme pleť dokonale vyčistenú.

BEAUTY.sk
007
BEAUTY.sk

2. L'Oréal micelárna voda pre normálnu až zmiešanú citlivú pleť

cena: 6,18 EUR

kde kúpiť: notino.sk

výhody: Z testovaných pleťových vôd si pravdepodobne najlepšie viedla práve táto. Pri odstráňovaní nebolo potrebné make-up "drhnúť" a napriek tomu zišiel takmer úplne. Cenovo sa radí do strednej kategórie, teda nepatrí ani k tým najlacnejším, avšak ani k tým drahým. 

nevýhody: Výrobca uvádza, že je produkt bez vône, napriek tomu si myslíme opak. A táto micelárna voda nám svojou vôňou úplne nevyhovovala.


002
BEAUTY.sk
008
BEAUTY.sk

3. Alverde Beauty&Fruity micelárna voda

cena: 3,45 EUR

kde kúpiť: dm drogerie markt Slovensko

výhody: Ako jediná z testovaných produktov je táto voda prírodná, bez akýchkoľvek chemických prísad. Príjemná ovocná vôňa zanecháva na pleti svieži pocit, ktorý poteší asi každú ženu. Alverde patrí k značke, ktorá sa radí medzi tie lacnejšie, čiže určite poteší aj cena.

ńevýhody: Čo sa týka samotného odličovania, viedla si táto voda najhoršie spomedzi testovaných. Napriek našej snahe a niekoľkonásobnom odstraňovaní make-upu zostala väčšia časť neodlíčená. 

003
BEAUTY.sk
BEAUTY.sk

4. Mary Kay TimeWise hydratačná pleťová voda pre suchú a zmiešanú pleť

cena: 25 EUR

kde kúpiť: marykay.sk

výhody: Po použití hydratačnej vody od Mary Kay môžeme konštatovať, že pleť zostala na dotyk podstatne jemnejšia. Okamžite bola tvár zvlhčená a keďže neobsahuje alkohol je vhodná aj pre citlivú pleť.

nevýhody: Z testovaných výrobkov je podstatne drahšia než ostatné. Má svojskú prenikavú vôňu, ktorá niekomu nemusí vyhovovať. V odličovacom teste si neviedla práve najlepšie a radíme ju k horšej dvojici testovaných produktov.

BEAUTY.sk
BEAUTY.sk

Najnovšie z kategórie: Promo

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio