Beauty.sk Beauty.sk

Channing Tatum odišiel z filmu kvôli sexuálnemu obťažovaniu žien! Snaží sa ich podporiť a demonštrovať ich dôležitosť
zdroj: instagram.com

Channing Tatum odišiel z filmu kvôli sexuálnemu obťažovaniu žien! Snaží sa ich podporiť a demonštrovať ich dôležitosť

Channing Tatum patrí k tým veľmi aktívnym a jedinečným ľuďom. V živote má veľa úloh od herca, tanečníka, modela, manžela, otca až po zástancu ženských práv.

Jediné čo tento muž nedokáže je prizerať sa zaužívanému osočovaniu žien sexuálnymi narážkami nielen v Hollywoode. Úspešný herec oznámil, že odstupuje od svojho režijného debutu a končí s prípravou filmu Forgive Me, Leonard Peacock, ktorý produkuje The Weinstein Company a taktiež s nimi ukončí všetky vzťahy. Zakladateľ Harvey Weinstein mal totiž podľa výpovedí mnohých herečiek využívať svoje vyššie postavenie a obťažovať ich.

Na svojom Instagrame uverejnil vyjadrenie, ktoré celú situáciu popisuje:

„Odvážne ženy, ktoré nabrali odvahu a dokázali povedať, čo sa im stalo s Harveym Weinsteinom, sú našimi hrdinkami. Zdvíhajú ťažké tehly, aby vybudovali svet, v ktorom si všetci budeme rovní a ktorý si všetci zaslúžime.“

„Náš projekt, na ktorom pracujeme s The Weinstein Company a ktorého základom je kniha Matthewa Quicka Forgive Me, Leonard Peacock, je príbehom mladého chlapca. Jeho život poznačilo práve sexuálne obťažovanie. Aj napriek tomu, že na tom už nebudeme pracovať, rovnako ako na ničom, čoho súčasťou je TWC, príbeh nám pripomína, že niekedy sa musíme dať dokopy aj po tragédii. Je to obrovská príležitosť na naozajstnú zmenu, ku ktorej sa chceme zaviazať."

„Pravda je na svete. Poďme teda dokončiť to, čo naši neuveriteľní kolegovia začali a vzoprime sa zneužívaniu,“ napísal herec v spolupráci so svojím produkčným partnerom na Instagrame.

Channing Tatum je naozaj dobrosrdečná osobnosť, z ktorej si každý môže brať príklad. Herec nie je jediná celebrita, ktorá verejne vyjadrila svoj názor proti sexuálnemu obťažovaniu. Viac ako 50 žien sa priznalo k tomu, že v Hollywoode museli znášať obťažovanie. Medzi ne sa zaradili aj známe herečky ako Cara Delevingne, Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Blake Lively či Reese Witherspoon.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Fun rádio