BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Váhy, vo finančnej oblasti sa vám tento týždeň bude dariť! Dávajte si však pozor na prílišnú sebaistotu
zdroj: pixabay.com

Váhy, vo finančnej oblasti sa vám tento týždeň bude dariť! Dávajte si však pozor na prílišnú sebaistotu

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran 

Toto je pre vás ďalší z pracovných týždňov, počas ktorého sa nebudete mať na čo sťažovať. Darí sa vám a čo vás určite poteší, hlavne vo finančnej oblasti. Ale dávajte si pozor na to, aby ste neprepínali vaše sily aj keď máte pocit, že ich máte dostatok. Úspech máte aj v oblasti citov, lásky, ale aj v prípadných flirtoch. Ste doslova pôžitkári nie len vo vychutnávaní si dobrého jedla, ale aj v milostných situáciách. Ale aj tu platí, pozor aby ste to neprehnali, hlavne vy zadaní, spôsobom, že by ste si užívali niekde mimo domova.

Býk 

Vo vašom prípade v priebehu tohoto týždňa platí heslo: "keď sa darí, tak sa darí", a to hlavne po finančnej stránke sa máte naozaj na čo tešiť. Ale neskĺznite do namyslenosti a pocitu neohrozenosti, pretože by sa vám to mohlo v budúcnosti vypomstiť. Aj v oblasti citov a lásky vám hviezdy prajú. Ste rozkošní pre svoje okolie, čo vám umožňuje možnosť doslova ukázať prstom na niekoho, kto sa vám páči a budete ho mať. Ale všetko s mierou, hlavne vy zadaní.

Blíženci 

Celý tento pracovný týždeň máte vynikajúcu náladu. Psychicky aj fyzicky sa cítite výborne, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. V rámci vášho partnerského spolužitia máte pred sebou pokojné dni. Dokonca v priebehu stredy máte na svojej strane priazeň vesmíru vrámci vzťahov, tak neváhajte a urobte si spoločne s vašimi polovičkami príjemný romantický večer. Bude to stáť za to.

Rak 

Na pracovisku vás okrem stredy, kedy by ste nemali riešiť nič dôležité alebo zásadné, čakajú iba samé úspechy, a to vo všetkom, do čoho sa pustíte. V oblasti rodiny a partnerstva, máte pred sebou príjemné a pokojné dni. Piatok je úžasný na otvorené prejavy citov a lásky ku všetkým, koho máte radi. Vám nezadaným hviezdy prajú k naviazaniu novej známosti, ktorá má šancu skončiť niečim trvalým a pevným.

Lev 

Je pred vami naozaj nesmierne úspešný pracovný týždeň. Vy čo túžite po kariére, darí sa vám ju získať. Darí sa vám v každej oblasti, a to vám dodáva na sebavedomí, ale aj dobrej nálade. Tieto dni sú pre vás príjemné v každom smere, teda aj vo vašom osobnom živote, pretože aj tam ste spokojní aj keď v pondelok hrozia menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi. Ale všetko sa vám podarí zvládnuť a dať do poriadku, takže aj nadchádzajúci víkend si budete užívať.

Panna 

Fyzicky aj psychicky sa cítite vo výbornej kondícii, a to sa odzrkadľuje aj na vašej celkovej dobrej nálade. A to je jeden z dôvodov vašich pracovných úspechov. V súkromí a zvlášť v partnerskom spolužití máte pred sebou príjemné a pokojné dni. V stredu by ste mohli využiť priazeň vesmíru v oblasti citov a lásky a naplánovať pre vás spoločne romantický večer. Pokračovať v tejto činnosti budete môcť aj počas víkendu.

Váhy 

Tak toto je pre vaše znamenie pracovný týždeň ako vystrihnutý z časopisu. Proste keď sa darí, tak sa darí. Hlavne vo finančnej oblasti doslova žnete úspechy. Vaše investície sa vám vracajú s niekoľkonásobnými ziskami. Ale dávajte si pozor na prílišnú sebaistotu, pretože by to mohlo mať do budúcna negatívnu odozvu. Oblasť citov a lásky je v priebehu týchto dní podporovaná hviezdami, takže okrem toho, že ste pre všetkých okolo vás úžasní a roztomilí, máte v sebe niečo, čím získate každého, na koho si len pomyslíte.

Škorpión 

Napriek všetkým prekážkam a problémom, ktoré máte na pracovisku sa vám darí zarábať peniaze a k tomu získavate aj priazeň vašich nadriadených, a to oprávnene. V osobnom živote je pred vami pekný pohodový týždeň. Vo štvrtok by ste si mali urobiť dostatok času na vašich partnerov a pripraviť pre nich niečo milé ako prejav vašej náklonnosti k nim, pretože v sobotu hrozí, že by vám práve pre ich pocit, že im nevenujete dosť pozornosti, mohli robiť veľké výčitky.

Strelec 

Kariérne sa vám darí, vaši nadriadení sú s vašimi výkonmi a výsledkami spokojní. Vy čo podnikáte, máte rovnako úspechy, ale pre všetkých z vás platí výstraha. Nepreceňujte vaše sily, pretože by sa to mohlo negatívne odzrkadliť na vašom celkovom zdraví. V partnerskom spolužití vám tieto dni prinášajú súlad a vzájomnú harmóniu medzi vami. Vy nezadaní túžiaci po láske a pevnom vzťahu máte ju mať. Stačí ísť len medzi ľudí. Tam na vás čaká.

Kozorožec 

Ste v psychickej nepohode, a to vám bráni plne sa sústrediť na vaše pracovné povinnosti. Bude veľmi záležať na tom, ako tomuto stavu dokážete odolávať, pretože od toho sa bude vyvíjať či si vaše úlohy splníte, alebo nie. V súkromí vás v pondelok zaplaví láska, v stredu naopak hádky a v sobotu opäť veľa citov. Ani tieto výkyvy vrámci vášho osobného života vám na nálade nepridajú. nezostáva vám nič iné, len sa obrniť vnútornou rovnováhou a trpezlivosťou.

Vodnár 

Tento týždeň sa na pracovisku obrňte hlavne trpezlivosťou. Nič vám nevychádza, všetko vám padá z rúk, cítite sa vysilení, ale hlavne neschopní. To posledné nie je pravdou. Proste vám hviezdy momentálne neprajú. Ak uvažujete, že pre vašich partnerov urobíte prekvapenie v podobe romantického večera, urobte tak už v pondelok, pretože počas nadchádzajúceho víkendu na to nebudete mať možnosť. Budete sa viac hádať medzi sebou ako pokojne rozprávať.

Ryby 

Zisťujete, že vo vašom zamestnaní máte dosť neprajníkov a závistlivcov. ale na to, že ste naozaj citlivé znamenie, to znášate veľmi dobre. V tom vám pomáha aj pocit, že vaši nadriadení sú na vašej strane a podporujú vás. U vás doma, ako aj v partnerskom spolužití je v priebehu týchto dní všetko v poriadku. Iba počas štvrtku hrozia malé nedorozumenia. Ale aj tie cez víkend zavládnete.

Najnovšie z kategórie: Náš tip

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio